کدخبر : 175976
جمعه 20 دی 1398 - 18:55
فاقددیدگاه
پرینت

تبدیل عین‌الاسد به عین‌الجسد نابودی قدرت خیالی آمریکا را به دنبال داشت

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) با بیان اینکه تخریب پایگاه عین الاسد به عنوان بزرگترین و مجهزترین پایگاه آمریکا در منطقه به گفته رهبری تنها یک سیلی کوچک به آمریکا بود، گفت: تبدیل عین‌الاسد به عین‌الجسد نابودی قدرت خیالی آمریکا را به دنبال داشت.

سردار غلامحسین غیب پرور پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز شیراز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی، اظهار داشت: از جمله دستاوردهایی که شهادت قاسم سلیمانی داشت می‌توان به اتحاد ملی ، از بین رفتن فتنه‌های اخیر ، ایجاد امید و نشاط در جامعه اسلامی و امید به آینده اشاره کرد.

او بیداری اسلامی را حاصل شهادت شهید سلیمانی دانست و افزود: شهادت این سردار رشید اسلام هفت دستاورد داشت که مهمترین این دستاورد ها بیداری اسلامی است.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) خاطرنشان کرد: کشورهای منطقه جرات مقابله با آمریکا را نداشتند که اکنون این توان در آنان دیده می‌شود، افزایش تعاملات ایران در منطقه، ایجاد رعب و وحشت میان همپیمانان آمریکا و انگیزه بیشتر برای نابودی اسرائیل از جمله دستاوردهایی است که خون شهید سلیمانی در جامعه ایجاد کرده است.

سردار غیب پرور با اشاره به اینکه کسانی که در فتنه آبان به خیابان آمدند پیاده نظام آمریکا بودند، متذکر شد: ترامپ که خود فردی دروغگو است می‌گوید به دنبال صلح است اکنون ملت ایران باید هشیار باشند و فریب دروغگویان را نخورند.

او با اشاره به تخریب پایگاه عین الاسد گفت: در موج اول حمله تنها ١۵ موشک به سمت اهداف آمریکایی شلیک شد و هدف این موشک‌ها تنها تجهیزات آمریکایی بود و هدف این نبود که کسی کشته شود اما اگر می‌خواستیم می‌توانستیم بیش از ۵ هزار کشته در این حملات به آمریکایی‌ها بدهیم.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) در توصیف شخصیت شهید قاسم سلیمانی نیز گفت: شهید سلیمانی علاوه بر خدماتی که در طول سالیان به انقلاب هدیه کرد در زمان جنگ نیز پیروزی های بسیاری به ارمغان آورد.

به گزارش فارس غیب پرور ادامه داد: شهید سلیمانی در ولایت فقیه ذوب شده بود و ملاک تصمیم گیری‌های وی پیام و نگاه رهبری بود.

او با تاکید بر اینکه قاسم سلیمانی سرباز ولایت فقیه بود درخصوص تشییع شهید سلیمانی، عنوان کرد: مردم با شور و اشتیاق از پیکر شهید سلیمانی استقبال کردند و در تمام شهرها شاهد بودیم که مردم برای همراهی این شهید آمدند و مطالبه مردمی نیز انتقام سخت از آمریکا است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما