کدخبر : 175949
پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت

شهید سپهبد سلیمانی شهید راه ولایت است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی فارس با اشاره به اینکه شهید سلیمانی شهید راه ولایت است، گفت: یکی از توفیق‌های الهی خدمت، حضور و همراهی با ولایت فقیه است.

محمد بذرافشان عصر پنجشنبه در مراسم یادبود شهید قاسم سلیمانی و حضور ۵٠٠ تن از ممدجویان کمیته امداد بیان کرد: ولایت پذیری و حرکت در راستای آرمان‌های ولایت مطلقه فقیه توفیق الهی است که به ملت ایران اهدا شده است.

وی با اشاره به اینکه قاسم سلیمانی شهید راه ولایت است خاطرنشان کرد: اقدامات قاسم سلیمانی نشان از مجاهدت و ممارست وی در راه پذیرش ولایت است و شهادت نیز پاداشی است ولایت به وی اهدا کرد.

او افزود: تأمین امنیت در کشورهای ایران و عراق در کنار نابودی داعش را می‌توان سایر اقدامات تأثیر گذار شهید سلیمانی عنوان کرد البته نباید از این موضوع غافل شد که بصیرت مراتبی دارد که اگر افراد به این بصیرت برسند خود را در راه اعتلای اسلام فدا می‌کنند.

به گزارش مهروی در پایان متذکر شد: قاسم سلیمانی تنها یک شخص نیست بلکه تمامی مردم ایران هرکدام به تنهایی یک قاسم سلیمانی هستند و با بصیرتی که خون شهید سلیمانی در رگ‌های اسلام تزریق کرد همه آماده دفاع از اسلام و آرمان‌های اسلام هستند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما