کدخبر : 175929
چهارشنبه 11 دی 1398 - 16:46
فاقددیدگاه
پرینت
حضرت آیت الله العظمی صفایی بوشهری (دامت برکاته) نماینده ولی امر مسلمین جهان در استان و امام جمعه بوشهر:

جمهوری اسلامی ایران با هر گونه تهدید با قاطعیت کامل برخورد خواهد کرد/ توان نیروهای نظامی واقع در استان بوشهر را برای هر گونه عملیات نظامی امریکا در حوزه خلیج فارس کافی است/ من شهادت می دهم که شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی شخصیتی آسمانی بود و آسمانی شد

حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ غلامعلی صفایی بوشهری (دامت برکاته)

به گزارش جنوب پرس به نقل از روابط عمومي بیت نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر، حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ غلامعلی صفایی بوشهری (دامت برکاته) نماینده ولی امر مسلمین جهان در استان و امام جمعه بوشهر چهارشنبه صبح در آغاز درس خارج فقه خود ضمن تشکر و قدردانی از عملیات موشکی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران افزودند: پایگاهی که توسط سپاه مورد حمله قرار گرفت از مراکز توطئه و جنایت و حمایت آمریکا از تروریسم در منطقه بود.

معظم له در ادامه تأکید کردند: این کمترین عملیات انتقامی ما و آغاز کار است، اگر آمریکا از منطقه خارج نشود و توطئه و حمایت از تروریسم را ادامه دهد، این نوع عملیات به طور مکرر تکرار خواهد شد.

ایشان فرمودند: به کشورهای منطقه که آمریکا آنها را به عنوان سرزمین مستعمره خود تلقی می کند و پایگاه هایش را در آنجا مستقر ساخته ، هشدار داده می شود، اگر این پایگاه ها اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران کنند، نشانه ی آن است که آن کشور در این جنایت سهیم است و باید منتظر برخورد جدی رزمندگان باشند.

نماینده ولی امر مسلمین جهان در استان و امام جمعه بوشهر تصریح نمودند: آمریکا باید بداند آن دوران که کار تروریستی و ظالمانه انجام می داد و کسی جرات نمی کرد به او متعرض شود به سر آمده و جمهوری اسلامی ایران با هر گونه تهدید با قاطعیت کامل برخورد خواهد کرد.

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشتند: ترامپ انسان نامتعادلی است که درک واقعی و درستی از معادلات سیاسی و نظامی جهان ندارد و تنها فهمی که دارد قدرت مداری استعماری و چپاول اقتصادی است، بنابراین باید با ایجاد فضای ناامن برای نظامیانش در منطقه و کاهش مبادلات نفتی و غیر نفتی و تحریم تمامی اجناس امریکایی در کشورهای خاورمیانه با او برخورد کرد.

معظم له در ادامه توان نیروهای نظامی واقع در استان بوشهر را برای هر گونه عملیات نظامی امریکا در حوزه خلیج فارس کافی دانستند و افزودند: آمریکایی ها وقتی اقتدار کشوری را ببینند عقب نشینی می کنند، اما اگر به آنها پشت شود حمله خواهند کرد.

ایشان ابراز داشتند: باید در دیپلماسی سیاسی نیز با آنها برخورد قاطعانه شود.

حضرت آیت الله العظمی صفایی بوشهری (دامت برکاته) در پایان ضمن بیان برخی ویژگی های شهدا افزودند: من شهادت می دهم که شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی شخصیتی آسمانی بود و آسمانی شد، او بیش از آنکه در اندیشه دنیا باشد خوف آخرت داشت، او مردی بود که گویا آخرت رفته بود و معرفت به احوال آنجا یافته و به دنیا بازگشته بود.بدین جهت همیشه خوف آخرت داشت و تنها راه نجات و کمال اخروی را در شهادت می دید و حمایت از رهبری و جهاد در راه انقلاب و اسلام را طریق سعادت می دانست.

تجمع مردم ولایتمدار بوشهر جهت تقدیر و حمایت از عملیات انقلابی و غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

صبح چهارشنبه مردم ولایتمدار بوشهر در حمایت و قدردانی از اقدام به موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هدف گرفتن پایگاه عین الاسد در عراق محل اجتماع نیروهای ارتش تروریستی آمریکایی در پاسخ به ترور جنایتکارانه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش تجمع کردند.

در این تجمع که در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) بوشهر برگزار شد، روحانیون و طلاب برادر و خواهر این شهر و بسیاری از مردم با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» خشم و انزجار خود از جهان استکبار فریاد زدند.

در این تجمع که حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ غلامعلی صفایی بوشهری (دامت برکاته) نماینده ولی امر مسلمین جهان در استان و امام جمعه بوشهر حضور داشتند، مردم با فریاد «سپاه انقلابی تشکر تشکر» از اقدام تلافی جویانه سپاه و تحقق وعده انتقام سخت قدردانی کردند.

پیام حمایت و قدردانی حضرت آیت الله العظمی صفایی بوشهری (دامت برکاته) از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت عملیات موشکی در پاسخ به جنایات آمریکا و به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش

به گزارش جنوب پرس، متن پیام حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ غلامعلی صفایی بوشهری (دامت برکاته) نماینده ولی امر مسلمین جهان در استان و امام جمعه بوشهر به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلى‌ نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ»

محضر مبارک جناب مستطاب سرلشکر پاسدار حسین سلامی (زید عزه العالی)

فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران

بدینوسیله از عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به پایگاه اشغالی و تروریستی عین الاسد در عراق در جواب جنایات اخیر صورت گرفته در منطقه به ویژه به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و جمعی از رزمندگان جبهه مقاومت حمایت نموده و صمیمانه از سپاه گرانقدر پاسداران انقلاب اسلامی ایران قدردانی می‌نمایم و امید دارم این تنبیهی بزرگ‌ برای امریکای جنایتکار و مزدوران جهان استکبار باشد. قطعاً این انتقام سخت آغازی کارآمد برای پاسخی قاطع و پردامنه به ظلم و ستم استکبار جهانی به ویژه امریکا و رژیم اشغالگر قدس و ارتجاع منطقه خواهد بود.

مجدداً از جانب خود و تمامی مردم ولایتمدار استان دارالحماسه بوشهر به ویژه رزمندگان و خانواده معظم شهدا و جانبازان از این اقدام انقلابی تشکر و قدردانی می نمایم.

خداوند در ظهور حضرت حجة بن‌الحسن(روحی فداه) تعجیل نماید و به مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (دامت برکاته العالیه) طول عمر با عزت عنایت فرماید و به تمامی رزمندگان گرانقدر اسلام توان مضاعف عطا کرده و به شهدا و امام شهدا به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش علو درجه مرحمت نماید.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

صفایی بوشهری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

۱۸ دی ماه ۱۳۹۸

تصاویر تجمع مردم ولایتمدار بوشهر جهت تقدیر و حمایت از عملیات انقلابی و غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1
khabar181098 1


اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما