کدخبر : 175773
دوشنبه 16 دی 1398 - 12:26
فاقددیدگاه
پرینت

شرایط اسکان عزاداران هرمزگانی در کرمان فراهم است

بندرعباس- مسئول هماهنگی برپایی موکب عزاداران شهادت سپهبد سلیمانی در هرمزگان گفت: شرایط اسکان برای عزاداران شهادت سپهبد سلیمانی در کرمان فراهم است.
شرایط اسکان عزاداران هرمزگانی در کرمان فراهم است

بهزاد امامدادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: موکب‌هایی برای عزاداران شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی که قصد شرکت در مراسم تدفین وی را دارند در نظر گرفته شده است.

وی با ذکر این نکته که شرایط اسکان برای عزاداران در کرمان فراهم است، عنوان کرد: چهار هزار پرس غذا در شهرستان حاجی‌آباد در نظر گرفته شده است.

مسئول هماهنگی برپایی موکب عزاداران شهادت سپهبد سلیمانی در هرمزگان تشریح کرد: پخت غذا در موکبی واقع در روبروی امام‌زاده سید محمد شهرستان حاجی‌آباد انجام خواهد شد که سعی دارد غذای گرمی را برای عزاداران فراهم کند.

۱۲ هزار پرس غذا در کرمان در نظر گرفته شده است

عیسی سالار محمدی مدیر موکب عزاداران شهید سپهبد سلیمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در شهرستان حاجی‌آباد دو موکب در نظر گرفته شده است که یکی در روستای سرچاهان و دیگری در شهر حاجی‌آباد، روبروی امام‌زاده سید محمد برپا خواهند شد.

وی عنوان کرد: ۱۲ هزار پرس غذا برای پذیرایی از زائرین استان هرمزگان و دیگر استان‌های کشور پخت خواهد شد.

مدیر موکب عزاداران شهید سپهبد سلیمانی در هرمزگان با بیان اینکه برنامه‌هایی برای اسکان عزاداران در کرمان در نظر گرفته شده است، ابراز داشت: ۴ هزار تخته برای اسکان عزاداران به استان کرمان منتقل شده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما