کدخبر : 175771
دوشنبه 16 دی 1398 - 12:25
فاقددیدگاه
پرینت

آزادی ۱۴۲ زندانی جرایم غیرعمد در هرمزگان

بندرعباس - رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: گفت: ۱۴۲ زندانی جرایم غیرعمد از ابتدای سالجاری تاپایان آذرماه امسال از زندان‌های استان آزاد شدند.
آزادی ۱۴۲ زندانی جرایم غیرعمد در هرمزگان

به گزارش خبرنگار مهر، علی صالحی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: ۱۴۲ زندانی جرایم غیرعمد از ابتدای امسال تاپایان آذرماه از زندان‌های استان آزاد شدند. بدهی این افراد بیش از ۴۴۷ میلیارد ریال بوده که از این میزان ، شکات از مبلغ ۱۱۳ میلیارد ریال آن گذشت کرده اند.

صالحی خاطرنشان کرد: این تعداد زندانی شامل ۱۳۹ نفر مرد و ۳ زن است که چهار نفر از آنها به علت محکومیت دیه، ۶۸ نفر به دلیل بدهی مالی ، ۵۸ نفر نیز به خاطر ناتوانی از پرداخت مهریه و ۱۲ نفر نیز به علت عدم پرداخت نفقه در زندان به سر می بردند.

این مقام قضایی یادآور شد: هم اکنون نیز ۸۶ زندانی جرایم غیرعمد با بدهی بیش از ۱۸ میلیارد ریال در زندان‌های استان هرمزگان به سرمی‌برند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از خیران و عموم مردم درخواست کرد با توجه به نزدیکی به ماه های پایانی سال و در صورت داشتن توان مالی، کمک‌های نقدی خود را برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد از طریق سامانه پیامکی تلفن همراه# ۷۷۷۷۰۷۶۷۸۰ یا واریز به شماره حساب ۰۱۰۶۱۱۰۰۳۱۰۰۷ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۶۷۰۶ بانک ملی به ستاد دیه پرداخت کنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما