کدخبر : 175763
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
فاقددیدگاه
پرینت

بزرگراه کوهسار مهدی به نام سردار سلیمانی مزین شد

شیراز- شورای اسلامی شهر شیراز طی جلسه ای فوق العاده مصوب کرد که بزرگراه کوهسار مهدی به بزرگراه شهید سپهبد قاسم سلیمانی تغییر نام پیدا کند.
بزرگراه کوهسار مهدی به نام سردار سلیمانی مزین شد

به گزارش خبرنگار مهر، یک صد و هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز روز دوشنبه به صورت فوق العاده تشکیل شد.

تنها مصوبه و علت تشکیل جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر شیراز تعیین و تغییر نام یکی از خیابان‌های شهر شیراز به نام شهید قاسم سلیمانی بود.

سید عبدالرزاق موسوی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه گفت: با توجه به درخواست مکرر و مطالبه مردمی مبنی بر معرفی و تغییر نام یکی از خیابان‌های شهر شیراز جلسه فوق‌العاده شورای شهر برگزار شده است.

وی افزود: در لایحه پیشنهادی شورا دو منطقه شهر آمده است. اولین نقطه بزرگراه کوهسار مهدی و دومین نقطه نیز بلوار رحمت بود که با رأی حداکثری اعضای شورای شهر بزرگراه کوهسار مهدی تغییر نام پیدا کرد.

گفتنی است بزرگراه کوهسار مهدی که با تغییر نام به بزرگراه شهید سپهبد قاسم سلیمانی تبدیل شد به طول بیش از ١٣ کیلومتر از میدان جام جم تا میدان قصردشت کشیده شده و در طول این مسیر نیز از بلوار شهید چمران نیز عبور می‌کند.

در این جلسه اعضای شورای شهر پیشنهادهای دیگری نظیر پل کابلی ولیعصر، خیابان پاسداران و بلوار رحمت را ارائه کردند که مورد وثوق همه اعضای شورای شهر واقع نشد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما