کدخبر : 175753
دوشنبه 16 دی 1398 - 12:15
فاقددیدگاه
پرینت

تلألو دوباره بیداری اسلامی در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی

اراک- نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش مورد توجه تمام مسلمانان جهان قرار گرفته و بیداری اسلامی را در منطقه نسبت به دشمنان اسلام ایجاد کرده است.
تلألو دوباره بیداری اسلامی در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی

محمد حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر پیرامون شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهید سردار سلیمانی در این چهل سال انقلاب تمام توان خود را در طبق اخلاص گذاشت و به عنوان محور امنیت در کشور و دنیای اسلام شناخته شده بود.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط دشوار اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه از سوی دشمن به سرکردگی آمریکا، فضای اقتصادی کشور با توجه به اقتدار نظامی در طی سال‌های اخیر مورد توجه دشمن قرار گرفته است.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس افزود: امروز تمامی ابر قدرت‌های استکباری به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم و نظام اسلامی هستند.

حسینی بیان داشت: امروز دشمن در این تفکر است که توانسته با ترور این شهید والامقام ضربه سنگینی را به امنیت دنیای اسلام وارد سازد، در پاسخ باید گفت نه تنها این مهم اتفاق نیفتاده است بلکه امروز در اقصی نقاط دنیا شهید سردار سلیمانی، سردار سپاه اسلام است.

حسینی اظهار کرد: امروز شهید سردار سلیمانی مورد توجه تمامی مسلمانان جهان قرار گرفته است و باعث شده بسیاری از خواب غفلت بیدار شوند و دشمنی‌های دشمنان اسلام را مشاهده کنند.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: با توجه به پیام رهبر معظم انقلاب در خصوص شهادت شهید سردار سلیمانی که اعلام کردند به طور یقین هر حمله‌ای بی پاسخ نخواهد ماند و همیشه پاسخ دندان شکنی به دشمنان داده شده، باید اذعان داشت آمریکا به پایان خط رسیده است و به طور قطع استراتژی‌های دنیای اسلام علیه استکبار و بیداری اسلامی که تمام دنیا نسبت به آن واقف هستند، در این شرایط نمود و ظهور پیدا می‌کند و پاسخی دندان شکن که وعده حق است، داده خواهد شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما