کدخبر : 175474
شنبه 7 دی 1398 - 22:07
فاقددیدگاه
پرینت

عامل تخریب حوزه علمیه و ۱۱ بانک کازرون دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: عامل اصلی تخریب و به آتش کشیدن حوزه علمیه و ۱۱ بانک کازرون در اغتشاشات آبان ماه سال جاری دستگیر شد.

سرهنگ محمد عبادی نژاد شنبه در این باره گفت: به دنبال وقوع برخی اغتشاشات و ناآرامی‌ها در آبان ماه سال جاری و سوء استفاده فرصت طلبان از این موضوع در کازرون، شناسایی و دستگیری عاملان اصلی اغتشاشگران و آشوبگران در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش ایرنا وی ادامه داد: در این خصوص مأموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده، موفق به شناسایی یکی از عاملان اصلی اغتشاشات حوادث اخیر شدند.

فرمانده انتظامی کازرون گفت: با هماهنگی مقام قضائی، متهم طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود واقع در اطراف کازرون دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.

عبادی نژاد با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده در تخریب و آتش زدن حوزه علمیه و ۱۱ بانک نقش داشته است، افزود: شناسایی و دستگیری عاملان بروز اغتشاشات، اقدامات خرابکارانه و تخریب و آتش سوزی اموال عمومی و دولتی به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.

واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی و بانک ها در شهرهایی از جمله شیراز و کازرون نیز آسیب وارد کردند.

کازرون از شهرستان های غربی استان فارس است که مرکز آن حدود ۱۲۰ کیلومتر با شیراز فاصله دارد.

کازورن در مسیر استان های بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما