کدخبر : 175239
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

سپاه و بسیج با تمام توان در خدمت مردم گرفتار در آب/باید تسهیلاتی از سوی دولت اختصاص داده شود

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عج خوزستان گفت: در آبگرفتگی اخیر، سپاه و بسیج با تمام ظرفیت در خدمات رسانی به مردم حاضر شد.


سپاه و بسیج با تمام توان در خدمت مردم گرفتار در آب/باید تسهیلاتی از سوی دولت اختصاص داده شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز،  سردار حسن شاهوارپور امشب در خصوص آخرین وضعیت امدادرسانی در مناطق گرفتار در آب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دلیل بارش بسیار سنگینی که در برخی نقاط استان رخ داد، متاسفانه شاهد حجم زیادی از آبگرفتگی بودیم که یکی از بحرانی‌ترین نقاط از این لحاظ، شهرستان کارون یا کوت عبدالله بود که بخش زیادی از آن دچار آبگرفتگی شد.

وی افزود: در اهواز نیز خیابان زند و اطراف آن، کمپلو، کوی علوی، باهنر، شهرک دانشگاه و بسیاری از مناطق دیگر شهر دچار آبگرفتگی شدند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: در این راستا سپاه و بسیج با تمام توان و امکانات از جمله حضور بسیجیان برای نجات مردم و کمک به تخلیه خانه‌ها کمک کردند.

وی افزود: در بحث طبخ و توزیع غذا و استفاده از ظرفیت خیرین و همچنین توزیع آب آشامیدنی نیز اقدامات موثری انجام شد.

شاهوارپور گفت: پمپ‌هایی را که در اختیار داشتیم نیز به کار گرفتیم تا در کنار دیگر دستگاه‌های اجرایی کار تخلیه آب را تسریع ببخشیم.

وی ادامه داد: مناطق زیادی از آب تخلیه شدند و به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعات آینده با امکاناتی که به کار گرفته شده، مشکل کامل برطرف شود.

سردار شاهوارپور عنوان کرد: در خصوص خساراتی که به مردم وارد شده نیز لازم است علاوه بر کمک‌هایی که گروه‌های جهادی دارند انجام می‌دهند، تسهیلاتی از سوی دولت اختصاص پیدا کند تا مشکلات مردم کمتر شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما