کدخبر : 174855
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح یک اتوبان در کمتر از ۴۰ روز با ضرب الاجل دستگاه قضا در هرمزگان

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد : در پی ضرب الاجل تعیین شده برای شرکت پیمانکار و بهره بردار اتوبان پارسیان به عسلویه ، این محور مهم مواصلاتی جنوب کشور در کمتر از چهل روز افتتاح و راه اندازی شد.


افتتاح یک اتوبان در کمتر از 40  روز با ضرب الاجل دستگاه قضا در هرمزگان

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، علی صالحی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه مراحل ساخت اتوبان پارسیان به عسلویه مدت مدیدی بود که به پایان رسیده و شرکت پیمانکار از افتتاح و بهره برداری این پروژه عمرانی امتناع می‌کرد، این موضوع به صورت ویژه در دستورکار شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان هرمزگان قرار گرفت و در جلسه ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۸ این شورا با حضور مسئولان اجرایی جوانب امر مورد بررسی قرار گرفت.

وی یادآور شد: تأخیر در افتتاح اتوبان جدید پارسیان به عسلویه ، سبب شده بود، مردم و راکبین وسایط نقلیه به اجبار از جاده غیراستاندارد و قدیمی این محور تردد نمایند و این موضوع تصادفات رانندگی و مخاطرات شدید جانی را در پی داشت.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خاطرنشان کرد: پس از بررسی‌های کارشناسی که شخصا بر آن نظارت داشتم مشخص شد بیشتر این تصادفات به دلیل شرایط نامساعد جاده قدیم بوده است.

 صالحی در ادامه افزود: در نتیجه پس از بررسی ویژه این موضوع و با تصویب شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان هرمزگان، دستگاه قضایی به منظور احقاق حقوق عامه با احضار شرکت پیمانکار و عوامل اجرایی این پروژه و تعیین ضرب الاجل قانونی، از آنها خواست با رفع تمامی موانع، نسبت به افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه عمرانی اقدام نمایند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: در پی ضرب‌الاجل تعیین شده برای شرکت پیمانکار و بهره‌بردار اتوبان پارسیان به عسلویه ، صبح امروز این محور مهم مواصلاتی جنوب کشور با رفع تمامی نواقص و موانع در کمتر از چهل روز افتتاح و راه‌اندازی شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با تأکید بر اینکه برخورد با تخلفات را بدون تبعیض انجام خواهیم داد، گفت: دستگاه قضایی عزم خود را برای احقاق حقوق عامه جزم کرده و در دفاع از حقوق مردم و اجرای عدالت ذره‌ای کوتاه نخواهد آمد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما