کدخبر : 174837
شنبه 23 آذر 1398 - 15:40
فاقددیدگاه
پرینت

یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید و ۱۳ شهید گمنام دشتی برگزار می‌شود

یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید و ۱۳ شهید گمنام دشتی برگزار می‌شود دشتی- فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت: یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید و ۱۳ شهید گمنام دشتی برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار علی غضنفری صبح شنبه در نشست هماهنگی برگزاری یادواره شهدا اظهار داشت: امروز دشمنان از برگزاری یادواره شهدا در سطح جامعه ترس دارند و به اعتراف آنها تا زمانی که در بین ملت ایران فرهنگ شهید و شهادت است ما نمی توانیم در جنگ سخت به پیروزی برسیم. وی افزود: در جنگ نرم نیز از همین روحیه ترس دارند که می طلبد فرهنگ شهید و شهادت در بین جامعه تقویت شود. فرماندار دشتی از برگزاری یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید و ۱۳ شهید گمنام شهرستان خبر داد و گفت: این مراسم باشکوه روز پنج شنبه ۲۸ آذرماه در مصلی نماز جمعه خورموج برگزار می شود. عبدالله نادری بر ضرورت افزایش تبلیغات محیطی در سطح شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: همه دستگاههای اجرایی در برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم مشارکت داشته باشند. وی بیان کرد: در حاشیه برگزاری این مراسم نمایشگاه اقتصاد مقاومتی گشایش می یابد.
یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید و ۱۳ شهید گمنام دشتی برگزار می‌شود

دشتی- فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت: یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید و ۱۳ شهید گمنام دشتی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار علی غضنفری صبح شنبه در نشست هماهنگی برگزاری یادواره شهدا اظهار داشت: امروز دشمنان از برگزاری یادواره شهدا در سطح جامعه ترس دارند و به اعتراف آنها تا زمانی که در بین ملت ایران فرهنگ شهید و شهادت است ما نمی توانیم در جنگ سخت به پیروزی برسیم.

وی افزود: در جنگ نرم نیز از همین روحیه ترس دارند که می طلبد فرهنگ شهید و شهادت در بین جامعه تقویت شود.

فرماندار دشتی از برگزاری یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید و ۱۳ شهید گمنام شهرستان خبر داد و گفت: این مراسم باشکوه روز پنج شنبه ۲۸ آذرماه در مصلی نماز جمعه خورموج برگزار می شود.

عبدالله نادری بر ضرورت افزایش تبلیغات محیطی در سطح شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: همه دستگاههای اجرایی در برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم مشارکت داشته باشند.

وی بیان کرد: در حاشیه برگزاری این مراسم نمایشگاه اقتصاد مقاومتی گشایش می یابد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما