کدخبر : 174835
شنبه 23 آذر 1398 - 15:39
فاقددیدگاه
پرینت

۹ مورد شکایت درباره وجود قرص در کیک/ موردی در بوشهر یافت نشد

بوشهر - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۹ مورد شکایت مردمی درباره وجود قرص در کیک داشته‌ایم که بازرس همراه آنان به فروشگاه رفته و بقیه مواد را بررسی کرده اما موردی یافت نشد.
 ۹ مورد شکایت درباره وجود قرص در کیک/ موردی در بوشهر یافت نشد

عبدالمحمد خواجه‌ئیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از انتشار خبرهایی درباره وجود قرص در کیک‌های بسته‌بندی‌شده در برخی نقاط کشور، ما نیز گشت‌هایی را برای بررسی این موضوع در استان راه‌اندازی کردیم.

وی با بیان اینکه تاکنون موردی از مصرف یا مسمومیت با خوردن کیک‌های آلوده به قرص در استان نداشته‌ایم افزود: سلامتی مردم برای ما مهم است و گشت‌ها را به‌طور مستمر ادامه می‌دهیم.

خواجه‌ئیان اضافه کرد: با توجه به اینکه برای اطمینان از وجود قرص باید کیک‌های بسته‌بندی‌شده باز شوند، بازرسی‌ها را به‌گونه‌ای انجام می‌دهیم که فروشندگان دچار خسارت نشوند.

وی گفت: مردم عزیز توجه داشته باشند زمانی که مواد خوراکی خریداری می‌کنند اول درونش را خوب ببینند بعد مصرف کنند و اگر مورد مشکوکی دیدند به واحدهای بهداشتی یا شماره تلفن ۱۹۰ اطلاع دهند تا پیگیری شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی صورت گرفته و اعلام وزارت بهداشت، قرص‌ها در فرایند تولید وارد کیک نشده‌اند و پس از تولید در بسته کیک قرارگرفته‌اند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما