کدخبر : 174653
دوشنبه 18 آذر 1398 - 16:45
فاقددیدگاه
پرینت

وضعیت آلاینده‌ها در کنگان بغرنج است

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان گفت: وضعیت آلاینده‌ها در شهرستان کنگان بغرنج شده است.


وضعیت آلاینده‌ها در کنگان بغرنج است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان کنگان، سیداحمد موسوی بعدازظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه‌های کنگان، اظهار داشت: دانشجو به عنوان یک قشر فرهیخته و پیش‌رو اجتماع نقش مؤثری در عمران و پیشرفت یک جامعه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان خواستار ارتباط بیشتر دانشگاه‌ها با دستگاه‌ها به‌ویژه دستگاه قضایی شد و بیان داشت: نظارت شما می‌تواند در فرآیند قضایی به ما کمک کند.

وی به اولویت‌های دستگاه قضایی در شهرستان کنگان اشاره کرد و ادامه داد: صیانت از امنیت شهرستان خط قرمز ما  است و در قضایای اخیر سعی شد تا حد امکان بین معترضین و اغتشاش‌گران تبعیض قائل شویم و خوشبختانه با مدیریت شورای تأمین و نجابت و همکاری مردم بدون کوچکترین درگیری و تخریبی این موضوع مدیریت شد.

موسوی حفظ حقوق عامه و صیانت از منابع ملی را از دیگر اولویت‌ها دانست و گفت: بحث آلاینده‌ها یکی از مسائلی است که در شهرستان کنگان بغرنج شده است که مکاتباتی با تهران داشته‌ایم و در سفر آینده رئیس قوه قضاییه به استان این مسئله پیگیری می‌شود.

وی یادآور شد: سعی کرده‌ایم تا جایی که امکان دارد در شهرستان کنگان از برنامه‌هایی که می‌تواند در حوزه فرهنگی مؤثر باشد یا به شادی عمومی کمک کند حمایت کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان ابراز کرد: برای تبادل اطلاعات علمی با دانشگاه‌های شهرستان آمادگی داریم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما