کدخبر : 174574
یکشنبه 17 آذر 1398 - 12:22
فاقددیدگاه
پرینت

موضوعاتی که به انسجام جامعه لطمه می زنند باید از بین بروند

بندرعباس- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: موضوعاتی که می‌تواند به ایجاد اختلاف وتضعیف نظام بیانجامد و به وحدت و انسجام جامعه لطمه بزند از بین برده شود.
موضوعاتی که به انسجام جامعه لطمه می زنند باید از بین بروند

به گزارش خبرنگار مهر، سعید ناجی صبح یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه دبیران ستاد امربه معروف ونهی از منکرهرمزگان امر به معروف و نهی از منکر را در شرایط اقتصادی کنونی کشور را بسیار ویژه و مهم دانست و اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند به تقویت انسجام، وحدت و همدلی مردم کمک کند و درمسیر کارها راهگشا باشد.

وی عنوان کرد: امر به معروف و نهی از منکر باید در راستای آرامش و رضایت مردم و پرهیز از نا امیدی باشد تا کشور بتواند از این مقطع حساس گذر کند و شرایط اقتصادی جمعهه احیا شود.

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری هرمزگان ابراز کرد: باید در کنار موضوع‌های صریح و روشن که بر منکر تبیین شده، موضوعاتی که می‌تواند به ایجاد اختلاف وتضعیف نظام بیانجامد و به وحدت و انسجام جامعه لطمه بزند از بین برده شود.

ناجی با ذکر این نکته که در دب فرایند انتخاباتی مجلس هستیم، گفت: از الان به بعد این فعالیت‌هایمان رنگ وبوی انتخاباتی بیشتری به خود می‌گیرد که انتظار می‌رود در این راستا چارچوب‌های برگرفته از آموزه‌های دینی و قانون، ملاک توجه وعمل قرارگیرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما