کدخبر : 174536
شنبه 16 آذر 1398 - 16:35
فاقددیدگاه
پرینت

آماده‌باش دستگاه‌های اجرایی در دشتی

فرماندار شهرستان دشتی گفت: تمام دستگاههای اجرایی شهرستان دشتی برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی‌های پیشرو در حالت آماده‌باش هستند.


آماده‌باش دستگاه‌های اجرایی در دشتی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، عبدالله نادری ظهر امروز در نشست شورای مدیریت بحران شهرستان دشتی، اظهار داشت: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر بارش‌های سیل‌آسا، مردم از نزدیک شدن به دره‌ها و رودخانه‌ها خودداری کنند.

فرماندار شهرستان دشتی با اعلام اینکه هرگونه اطلاعیه از سوی مدیریت بحران اطلاع‌رسانی خواهد شد، بیان داشت: بخشداران و دهیاران با هماهنگی مدیریت بحران در شرایط اضطرار و بحرانی  روستاهایی که در معرض سیل و حاشیه رودخانه مند  قرار می‌گیرند را تخلیه کنند.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در زمان بحران و بارندگی تلفن‌های خود را در دسترس  قرار دهند و از شهرستان خارج نشوند و تمام امکانات ادارات جهت کمک‌رسانی آماده باشند.

نادری با تأکید بر اینکه اکیپ‌های هلال‌احمر، اورژانس و راهداری در نقاط حادثه‌خیز حضور مستمر داشته باشند، عنوان کرد: جمعیت هلال‌احمر منازل فرسوده در سطح روستاها را بررسی و آمادگی کامل جهت توزیع چادر و امکانات داشته باشد. و شهرداری‌ها هم از امکانات کامل خود برای جلوگیری از خسارات و حادثه استفاده کنند.

وی با اشاره به لزوم نصب علائم هشدار در مسیرهای پُرخطر، گفت: گشت‌های راهداری و پلیس راهور در مسیر راه‌های پٌرخطر ۲۴ ساعت شبانه‌روز فعال باشند تا از هرگونه حادثه‌ای در سطح شهرستان جلوگیری شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما