کدخبر : 174522
شنبه 16 آذر 1398 - 16:28
فاقددیدگاه
پرینت

انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در هرمزگان

بندرعباس - رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: پرونده اعضای باند بزرگ قاچاق مواد مخدر که محموله بیش از یک و نیم تن تریاک را برای قاچاق به بندر شهید رجایی انتقال داده بودند ،دستور شدند.
انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در  هرمزگان

به گزارش خبرنگار مهر، علی صالحی صبح شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام صدور کیفرخواست برای تعدادی از قاچقچیان مواد مخدر در خصوص جزئیات این پرونده اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با فعالیت‌های سازمان یافته سوداگران مرگ در استان هرمزگان ، مأمورین موفق به کشف محموله ای به وزن یک هزار و ششصد و ده کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در بندرشهید رجایی بندرعباس شدند.

وی خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ این محموله مواد مخدر را به طرح ماهرانه ای در تعدادی خودرو جاسازی کرده بودند و پس از کشف و ضبط آن توسط مأمورین ، یک باند بزرگ مواد مخدر که مبادرت به قاچاق  از طریق بندرشهید رجایی بندرعباس می نمود کشف و منهدم شد.

صالحی در ادامه افزود: در جریان این عملیات کشف، سرکرده و اعضای این باند دستگیر و با انتقال متهمان به مرکز پلیس ، آنها به جرایم خود اعتراف کردند و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: پرونده اعضای این باند پس از طی مراحل قانونی و تکمیل روند تحقیقات با صدور کیفرخواست برای ۹ نفر از متهمین جهت رسیدگی به دادگاه انقلاب شهرستان بندرعباس ارسال شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما