کدخبر : 174470
جمعه 15 آذر 1398 - 18:49
فاقددیدگاه
پرینت
حضرت آیت الله العظمی صفایی بوشهری (دامت برکاته):

نمایندگان مجلس نباید ملت و نظام را برای خود هزینه کنند/ مسؤولان با نظارت جدی بر بازار از گرانی‌های کاذب جلوگیری کنند/ از دستگاه قضا درخواست می‌شود با هر نوع فساد، از سوی هر شخصی، و با هر مقدار و هر حجمی از آن مبارزه کند/ مسؤولان به زیرساخت‌های توسعه آموزش عالی رسیدگی کنند

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر فرمودند: داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی باید در برابر خدا، خون شهدا و مردم احساس مسوولیت کنند.

به گزارش جنوب پرس به نقل از روابط عمومی بیت نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر، حضرت آیت‌الله العظمی حاج شیخ غلامعلی صفایی بوشهری (دامت برکاته) در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر بوشهر فرمودند: با توجه به سهمیه‌بندی  و افزایش قیمت بنزین، مسؤولان با نظارت جدی بر بازار از گرانی‌های کاذب جلوگیری کنند.

معظم له با اشاره به اینکه برای برخی از صنف‌ها همچنان سهمیه سوخت مشخص نشده است، بیان کردند: برنامه‌ریزان و مسؤولان امر بایست نسبت به تعیین سهمیه مشخص برای این مشاغل اقدام کنند.

ایشان با بیان اینکه مسؤولان با رای ملت پست گرفتند پس باید خدمت‌گزار مردم بوده و با توجه به مطالبات آنان زمینه‌های آرامش و آسایش آن‌ها را فراهم کنند، ادامه دادند: از دستگاه قضا درخواست می‌شود با هر نوع فساد، از سوی هر شخصی، و با هر مقدار و هر حجمی از آن مبارزه کند.

حضرت آیت الله العظمی صفایی‌بوشهری (دامت برکاته) اظهار داشتند: کسانی که وارد عرصه انتخابات می‌شوند، باری از مسؤولیت برای خود به‌ وجود می‌آورند که این کار بسیار دشوار و سنگینی است، بنابراین افرادی که شایستگی دارند و می‌توانند بار مسؤولیت را بپذیرند و پاسخگوی خدا، خون شهدا و انسان‌ها باشند می‌توانند به‌ عنوان داوطلب برای انتخابات مجلس نام‌نویسی کنند.

  نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر تصریح کردند: داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی بایستی در برابر خدا، خون شهدا و مردم احساس مسؤولیت و خود را برای نظام و ملت هزینه کنند نه اینکه ملت و نظام را برای خود هزینه نمایند.

ایشان با اشاره به فرا رسیدن ۱۶ آذر و روز دانشجو فرمودند:  دانشجویان بصیرت، جدیت در تحصیل، خودکفایی علمی، تولید علم و دانش، مرجعیت علمی، استکبارستیزی، ولایت‌مداری و مردم‌داری بر اساس آموزه‌های رهبر معظم انقلاب مورد توجه قرار دهند و مسؤولان نیز به زیرساخت‌های توسعه آموزش عالی رسیدگی کنند.

معظم له خواستار توجه دانشگاه‌ها به فرهنگ دینی، بصیرت الهی و سیاسی، تعمیق علم و تولید دانش بنیان توجه و احترام به خواسته‌های دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی شدند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما