کدخبر : 174279
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
فاقددیدگاه
پرینت

صعود به لیگ یک، مزد تلاش «فولاد هرمزگان»

تیم فوتبال ساحلی فولاد هرمزگان توانست با غلبه بر نماینده ارومیه به لیگ دسته اول کشور راه پیدا کند.


صعود به لیگ یک، مزد تلاش «فولاد هرمزگان»

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، عصر امروز و در زمین ورزشی ساحلی غدیر بندرعباس دیدارهای پایانی مرحله نهایی زیر گروه لیگ دسته اول برگزار و تیم های صدر شیمی یزد و فولاد هرمزگان توانستند بعنوان تیم های اول و دوم صعود کنند.

در دیدار اول و از ساعت ۱۴ دو تیم صدر شیمی یزد و کیان آریا اصفهان مقابل هم قرار گرفتند که نماینده اصفهان توانست در وقت های اضافه به برتری برسد، اما از صعود باز ماند و نماینده یزد با کسب ۶ امتیاز  و به لطف بازی رودرروی با فولاد بعنوان تیم اول صعود کرد و کیان آریا هم با کسب ۵ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد و از صعود بازماند.

در دومین دیدار روز پایانی این رقابت ها دو تیم فولاد هرمزگان و فدک ارومیه مقابل هم صف آرایی کردند که نماینده استان توانست با شکست حریف خود بعنوان تیم دوم راهی لیگ دسته اول کشور شود.

شاگردان مجتبی ذاکری که در دیدار اول خود توانسته بودند کیان آریا را از پیش رو بردارند در دومین دیدار خود نتیجه را به صدر شیمی واگذار کردند تا سومین دیدار برای این تیم از حساسیت زیادی برخوردار باشد و برای صعود تنها به پیروزی در این دیدار فکر می کردند که موفق شدند با حساب ۵ بر ۲ به برتری برسند و جشن صعود بر پا کنند.

مسابقات مرحله نهایی زیر گروه لیگ دسته اول کشور با حضور ۴ تیم و به میزبانی فولاد هرمزگان به مدت سه روز و از هشتم آذرماه آغاز شده بود که عصر امروز با مشخص شدن تیم های صعود کننده و برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

کادر فنی و بازیکنان فولاد هرمزگان در این رقابت‌ها را مرتضی طیاری، مجتبی ذاکری، سعید ترابی، حسین علیزاده، بهروز سلطانی زاده، میثم ناصریان، سید عمران ارجنگی، حمید رئیسی، مسلم دهقانی پور، اصغر آزغ، اصغر رحیمی، عبدالقادر خوران، مهدی مرادی، سعید سرآور، منصور عبدالله پور، حجت اله اربابی، میثم طهماسبی، منصور مدارایی، رضا امیری زاده، عقیل عبدالله پور، سجاد حفاری و افشین آشیان تشکیل می‌دادند.

در مراسم اختتامیه و اهداء کاپ قهرمانی رییس سازمان لیگ فوتبال ساحلی کشور، دبیر هیات فوتبال استان، نماینده شرکت فولاد هرمزگان و رییس کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی استان حضور داشتند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما