کدخبر : 174273
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
فاقددیدگاه
پرینت

قیمت آرد در اهواز افزایش نیافته است/ سوءاستفاده دلال‌ها برای افزایش قیمت آرد

مدیر کل غله خوزستان گفت: از جانب اداره غله خوزستان هیچگونه افزایش قیمتی در زمینه آرد ایجاد نشده و هیچکس حق ندارد افزایش قیمتی در زمینه نان مصرفی مردم ایجاد کند.


قیمت آرد در اهواز افزایش نیافته است/ سوءاستفاده دلال‌ها برای افزایش قیمت آرد

خدارحم امیری زاده، مدیر کل غله خوزستان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اظهار کرد: از جانب اداره غله خوزستان هیچگونه افزایش قیمتی در زمینه آرد ایجاد نشده و هیچکس حق ندارد افزایش قیمتی در زمینه نان مصرفی مردم ایجاد کند.

وی همچنین عنوان کرد: شنیده‌ایم که بعضی افراد در حال دلالی و افزایش قیمت آرد به شکل آزاد هستند.

مدیرکل غله خوزستان گفت: برخی از این افراد که در حال دلالی و افزایش قیمت آرد به شکل آزاد هستند از آرد موجود روستایی، عشایری و یا آرد مازاد برخی نانوایی‌ها که بیشتر از مصرف، آرد دریافت می‌کنند سواستفاده کرده‌اند.

وی بیان کرد: اعتقاد ما از قبل بر این بوده که برخی از نانواها سهمیه دریافتی آردشان بیشتر از حد نیاز است ولی برخی مسائل پیش آمد که به ما گفته شد سهمیه نانواها را کم نکنیم ولی همچنان لازم به ذکر است که از جانب اداره غله خوزستان هیچگونه افزایش قیمت و فروش آزاد آرد انجام نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، برخی از نانوایان آزادپز در اهواز می‌گویند که قیمت خرید هر گونی آرد از ۶۵ هزار تومان به ۸۰ هزار تومان رسیده است و با ادامه این روند قیمت فروش نان را افزایش خواهند داد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما