کدخبر : 174148
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶
فاقددیدگاه
پرینت
مظفری مشاور مدیرعامل بانک کشاورزی در امور ایثاگران خبرداد:

قهرمانی ایثارگران بانک کشاورزی در پانزدهمین جشنواره فرهنگی – ورزشی ایثارگران شبکه بانکی کشور

جنوب پرس: تیم ایثارگران بانک کشاورزی در پانزدهمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی ایثارگران سیستم بانکی کشور شرکت و با کسب هشت مدال، موفق به کسب عنوان قهرمانی در بین بانک های کشور شد.

به گزارش جنوب پرس، امیرعباس مظفری مشاور مدیرعامل بانک کشاورزی در امور ایثارگران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این المپیاد پانزده سال است که برگزار می شود که باید ازمرحوم سردار جمالوندی و جناب آقای صوفی آبادی یاد کنیم که از بنیان گذاران این المپیاد بودند و برای آقای صوفی آبادی که در دوره اول مسئولیت حراست بانک مرکزی را عهده دار بودند طول عمر با عزت مسالت می نمایم.
وی بیان داشت: این المپیاد در سال جاری با حضور ۳۵۰ نفر از ایثارگران ۱۱ بانک کشور و در ۱۱ رشته تیمی و انفرادی در دو بخش فرهنگی شامل رشته های حفط، ترتیل، مفاهیم و قرائت و ده رشته ورزشی شامل دو ومیدانی، تنیس روی میز، بدمینتون، تیراندازی، کاراته (کاتا)، فوتسال، والیبال، شنا، شطرنج و دارت در شهر مشهد برگزار شد.
وی افزود: یازده بانک در این المپیاد شرکت داشتند که پانزده سال برگزار شده است و کمیته برگزاری مسابقات نیز شامل بانکهای سپه ،کشاورزی ،صادرات ،توسعه صادرات ،مرکزی وملی می باشد که قبل از مسابقات آیین نامه اصلاح می گرد و ممکن است با پیشنهاد بانکها رشته ورزشی اضافه یا رشته ای حذف شود که در سال جاری تنیس روی میز مختص فرزندان شهدا اضافه شد.

http://www.jpnews.ir/wp-content/uploads/2019/12/IMG-20191130-WA0009.jpg

مشاورمدیرعامل بانک کشاورزی در امور ایثارگران خاطرنشان کرد: قطعا مسابقات دارای اشکالاتی نیز هست که باید همه ایثارگران پیشنهاد بدهند تا اصلاح شود.
مظفری گفت: در این مسابقات لحظه های به یاد ماندنی وجود دارد و آن گذشت و ایثارگری و روح پهلوانی است که باید از همه ایثارگران بانک ها تشکر کنم.
وی اظهار داشت: درسال گذشته که در المپیاد ایثارگران قهرمان شدیم و امسال نیز تیم فوتسال بانک کشاورزی بدون باخت قهرمان شد.
وی گفت: در رشته قرائت قرآن مقام اول، مفاهیم مقام سوم، در رشته کاتا مقام دوم، در رشته شنا جانبازان مقام اول، رشته شنا فرزندان شاهد مقام سوم، تنیس روی میز جانبازان مقام اول و تنیس روی میز فرزندان شاهد مقام دوم را کسب نمودیم.

http://www.jpnews.ir/wp-content/uploads/2019/12/IMG-20191130-WA0011.jpg

مظفری در پایان از خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی و ماهی کار رییس هیات مدیره بانک کشاورزی واعضای هیات مدیره این بانک که مجوز حضور در مسابقات را صادر نمودند واز خدایی مهر مشاور رییس کل بانک مرکزی وحجت الاسلام ثقفی مشاور وزیر اقتصادی و دارایی و تمامی مسئولینی که در مراسم اختتامیه شرکت کردند، تشکر نمود.

http://www.jpnews.ir/wp-content/uploads/2019/12/IMG-20191130-WA0012.jpg
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما