کدخبر : 174124
شنبه 9 آذر 1398 - 21:49
فاقددیدگاه
پرینت

مردم گرانی‌های کاذب را به سجام دادگستری هرمزگان اعلام کنند

رییس کل دادگستری هرمزگان از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه گرانی‌های کاذب پس از افزایش نرخ بنزین، موارد را به سامانه سجام این اداره کل اعلام کنند.

علی صالحی عصر شنبه در نشستی در همین رابطه با اشاره به طرح سهمیه بندی و اعلام نرخ جدید بنزین ، افزود: براساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و بیانیه ریاست قوه قضاییه، دستگاه قضا موظف است برای رفع مشکلات احتمالی مردم در فرآیند اجرای این طرح به صورت قاطع و دقیق به وظایف قانونی خود عمل کند.

به گزارش ایرنا وی ادامه داد: دستگاه قضایی استان هرمزگان در برخورد قاطع و بدون اغماض با گرانفروشان و محتکران مصمم است و اجازه هیچ نوع سوء استفاده ای را نخواهد داد.

صالحی تصریح کرد: با توجه به افزایش قیمت بنزین و لزوم پیشگیری فوری از سوء استفاده های احتمالی از این موضوع ، شهروندان در صورت مشاهده هرگونه احتکار و  تخلف گرانی و افزایش کاذب در قیمت اقلام ضروری و مایحتاج مورد نیاز، موارد را به سامانه سجام دادگستری هرمزگان به آدرس اینترنتی sajam.scpd.ir اعلام کنند.

رییس شورای قضایی استان هرمزگان اظهار داشت: با اتخاذ تمهیدهای لازم و هماهنگی‌های به عمل آمده، گشت‌های ویژه بازرسی، تعزیرات حکومتی و دیگر متولیان نظارت بر بازار نیز فعال شده و در حال نظارت بر قیمت ها هستند.

سهمیه بندی بنزین بر اساس تصمیم ملی و مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد ۲۴ آبان ماه ابلاغ و اجرا شده است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما