کدخبر : 174088
شنبه 9 آذر 1398 - 12:57
فاقددیدگاه
پرینت

مراسم تودیع و معارفه فرماندار دزفول لغو شد

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان دزفول که قرار بود صبح امروز برگزار شود لغو شد. مراسم تودیع و معارفه فرماندار دزفول لغو شد به گزارش خبرگزاری فارس از دزفول، مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان دزفول که قرار بود صبح امروز برگزار شود لغو شد. دو روز پیش غلامرضا شریعتی استاندارخوزستان، محمد حیدری سرپرست کنونی فرمانداری دزفول را به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر و آقای رضا نجاتی به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول منصوب کرده بود. اما حالا درست در روز برگزاری مراسم تودیع و معارفه، وزارت کشور تصمیم به ماندن حیدری در دزفول می گیرد تا او همچنان به کار خودش ادامه دهد. حیدری سرپرست فرمانداری دزفول در گفت‌وگو با رسانه ها این خبر را تایید کرده و از برخی اظهارنظرها در این رابطه ابراز دلخوری کرده و گفته است تفاوت زیادی بین برکناری، استعفا و جابه‌جایی یک مسؤول وجود دارد. گفته می شود علت این تصمیم نزدیکی به ثبت نام انتخابات و همچنین بالا گرفتن حاشیه ها بر سر این تغییرات بوده است. ثبت نام از داوطلبان انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری فردا صبح در سراسر کشور آغاز می‌شود و تا ۱۶ آذر ادامه دارد.


مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان دزفول که قرار بود صبح امروز برگزار شود لغو شد.

مراسم تودیع و معارفه فرماندار دزفول لغو شد

به گزارش خبرگزاری فارس از دزفول، مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان دزفول که قرار بود  صبح امروز برگزار شود لغو شد.

دو روز پیش غلامرضا شریعتی استاندارخوزستان، محمد حیدری سرپرست کنونی فرمانداری دزفول را به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر و آقای رضا نجاتی به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول منصوب کرده بود.

اما حالا درست در روز برگزاری مراسم تودیع و معارفه، وزارت کشور تصمیم به ماندن حیدری در دزفول می گیرد تا او همچنان به کار خودش ادامه دهد.

حیدری سرپرست فرمانداری دزفول در گفت‌وگو با رسانه ها این خبر را تایید کرده و از برخی اظهارنظرها در این رابطه ابراز دلخوری کرده و گفته است تفاوت زیادی بین برکناری، استعفا و جابه‌جایی یک مسؤول وجود دارد.

گفته می شود علت این تصمیم نزدیکی به ثبت نام انتخابات و همچنین بالا گرفتن حاشیه ها بر سر این تغییرات بوده است.

 ثبت نام از داوطلبان انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری فردا صبح در سراسر کشور آغاز می‌شود و تا ۱۶ آذر ادامه دارد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما