کدخبر : 174085
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

«جم» قطب کشاورزی استان بوشهر است/ سالانه ۲۳۰ تن عسل تولید می‌شود

فرماندار شهرستان جم گفت: جم قطب کشاورزی استان بوشهر است و مرکبات این منطقه بسیار معروف است و سالانه ۲۳۰ تن عسل تولید می‌شود.


«جم» قطب کشاورزی استان بوشهر است/ سالانه ۲۳۰ تن عسل تولید می‌شود

محمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم، اظهار داشت: کشاورزی در شهرستان جم یکی از شغل‌های دیرینه مردم است و در حال حاضر نیز بیش از ۱۲.۵ درصد جمعیت این شهرستان در بخش کشاورزی فعال هستند.

فرماندار شهرستان جم افزود: جم یکی از قطب‌های کشاورزی استان بوشهر است و مرکبات این شهرستان در سطح منطقه بسیار معروف است و کشاورزان تلاش‌های زیادی انجام می‌دهند هر چند با مشکلاتی نیز روبرو هستند.

وی بیان کرد: تمام تلاش مسؤولان شهرستان رفع و حل مشکلات کشاورزان است و در این راه قدم‌هایی نیز برداشته شده که امیدواریم موثر و نتیجه‌بخش باشد و مشکلات این قشر نیز رفع شود.

حسینی با اشاره به برگزاری جشنواره استانی عسل کنار در جم، تصریح کرد: پنجمین جشنواره عسل کنار استان بوشهر در ماه گذشته به میزبانی شهرستان جم برگزار شد که زنبورداران جمی در تولید عسل در کشور عناوین برتری را کسب کرده‌اند و عملکرد موفقی داشته‌اند.

وی ابراز کرد: سالانه به طور متوسط ۲۳۰ تن عسل در شهرستان جم تولید و فراوری می‌شود که ۲۰۰ نفر در این حوزه فعالیت می‌کنند و مشکلات زنبورداران نیز رفع خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما