کدخبر : 174065
شنبه 9 آذر 1398 - 12:42
فاقددیدگاه
پرینت

حمایت از تیم های ورزشی استان فارس

شیراز_استاندار فارس گفت: حمایت از تیم های استانی در دستور کار مقامات فارس است و سعی شده تا از تیمهای پر طرفدار در رشته های فوتبال و هندبال حمایت اقتصادی صورت بگیرد.
حمایت از تیم های ورزشی استان فارس

به گزارش خبرنگار مهر، عنایت الله رحیمی صبح شنبه در دومین جلسه شورای عالی ورزش فارس بیان کرد: شورای عالی ورزش استان باید بیشتر به حوزه های سیاست گذاری مبادرت بورزد اما فعالیت های جامعه ورزشی فارس فعالیت های در خور توجه  بوده اما به این معنا نیست که اشکالاتی در آن وجود نداشته باشد. .

عالیترین مقام دولت در فارس ابراز امیدواری کرد: امید است با آسیب شناسی فعالیت ها نسبت به برنامه ریزی صحیح  نسبت به اجرای هرچه بهتر برنامه ها اقدام شود. 

وی با انتقاد از تراکم برنامه های ورزشی در بهمن ماه ادامه داد: تراکم برنامه ها در بهمن ماه بیشتر از سایر ماه های سال است و امید است در برنامه ریزی و توزیع برنامه ها به گونه ای عمل شود که در تمامی ایام سال برنامه های ورزشی  به تناسب وجود داشته باشد.

او با تاکید بر اینکه ورزش همگانی باید بیشتر از گذشته مورد توجه واقع شده و نقش بیشتر در فعالیت های ورزشی استان داشته باشد متذکر شذ: موفقیت های که در حوزه ورزش کسب شده  نشان از بهبود وضعیت ورزشی استان است و سعی شود تا موفقیت ها برای مردم تبیین و اطلاع رسانی شود. 

رحیمی در خصوص اطلاع رسانی تاکید کرد: عده ای با سیاه نمایی در تمامی زمینه های اجتماعی،سیاسی و اقتصادی سعی بر نامید کردن مردم دارند  تا شکافی میان مردم و مسئولین ایجاد کنند از این رو با اطلاع‌رسانی مناسب سعی شود تا این مردم نیز در جریان امور قرار گیرند. 

استاندار فارس با اشاره به برگزاری مراسم های عمومی به صورت ماهانه در استان و کلان شهر شیراز تاکید کرد: ورزش همگانی باید به گونه ای باشد که همایشهای مختلفی به صورت ماهانه در استان و کلان شهر شیراز برگزار شود تا علاوه بر دارا بودن جامعه ای سالم نسبت به افزایش امید به آینده در جامعه اقدام کرد. 

استاندار فارس با اشاره به رونق اقتصاد ورزشی در استان خاطرنشان کرد: با توسعه اقتصاد ورزش علاوه بر اداره کل ورزش و جوانان سایر سازمان های دست اندر کار نظیر جامعه هتل داری و بنگاه های اقتصادی مرتبط با حوزه ورزش فعال می شوند. 

وی افزود: زیرساخت های ورزش به گونه ای در حال تکمیل است که میتوان از این ظرفیت نسبت به بهره برداری اقتصادی اقدام کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما