کدخبر : 174061
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
فاقددیدگاه
پرینت

تغییر سرپرست فرمانداری دزفول لغو شد

اهواز - در حالی که قرار بود امروز سرپرستان فرمانداری های دزفول و خرمشهر معارفه شوند، ولی خبر رسیده از دزفول حاکی از آن است که این معارفه ها لغو و افراد در سمت قبلی خود ماندگار خواهند بود.
تغییر سرپرست فرمانداری دزفول لغو شد

به گزارش خبرنگار مهر، روز پنج شنبه غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان طی احکامی رضا نجاتی را به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول و محمد حیدری سرپرست فعلی فرمانداری دزفول را به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر منصوب کرد.  

فرماندار شوش و مدیرکل امنیتی، انتظامی و امور مرزی استانداری خوزستان از جمله مسئولیت‌های نجاتی هستند. حیدری نیز از ۱۴ آبان ۹۷ به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول معرفی شده بود که این با این حکم باید به خرمشهر نقل مکان کند.

اما اکنون از دزفول خبر می رسد با توجه به آغاز روند انتخابات مجلس شورای اسلامی، وزارت کشور ترجیح داده است تغییراتی در فرمانداری دزفول رخ ندهد و مراسم معارفه سرپرست فرمانداری دزفول که قرار بود امروز برگزار شود، لغو شده است.

با احتساب این امر و با توجه به اینکه محمد حیدری سرپرست فرمانداری دزفول قرار است بود به عنوان سرپرست فرمانداری خرمشهر منصوب شود، معارفه سرپرست فرمانداری خرمشهر هم لغو شده است و هنوز کوروش مودت که در حال حاضر مدیرکل آموزش و پرورش استانداری خوزستان است همزمان به عنوان فرماندار خرمشهر هم خواهد بود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما