کدخبر : 173925
چهارشنبه 27 نوامبر 2019 - 15:08
فاقددیدگاه
پرینت

۵۰۰ واحد مسکن مددجویان بوشهر با حضور نوبخت واگذار می‌شود

500 واحد مسکن مددجویی که با همکاری و مشارکت کمیته امداد و استانداری بوشهر ساخته شد صبح پنج شنبه با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس برنامه و بودجه کشور به مددجویان تحت حمایت بوشهری واگذار می شود.500 واحد مسکن مددجویان بوشهر با حضور نوبخت واگذار می‌شود

 به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در اولین سفر خود به استان بوشهر با هدف واگذاری ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی و کلنگ زنی ساخت ۷۲ واحد مسکن ایتام تحت حمایت در استان و همچنین بررسی مشکلات و نحوه خدمات رسانی به مددجویان تحت حمایت پنج شنبه صبح به استان بوشهر سفر می‌کند.

در این سفر که همزمان شد با سفر محمد باقر نوبخت، رئیس برنامه و بودجه کشور به استان، ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی که با همکاری و مشارکت استانداری و کمیته امداد ساخته شد با حضور این دو مسؤول به شکل ویدئو کنفرانس تحویل مددجویان در سراسر استان می‌شود.

رئیس کمیته امداد در این سفر علاوه بر واگذاری مسکن مددجویی و کلنگ زنی ۷۲ واحد مسکن ایتام، با تعدادی از خانواده های تحت حمایت و نماینده ولی فقیه در استان دیدار خواهد کرد.

لازم به ذکر است تفاهم نامه ساخت هزار واحد مسکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد میان استانداری بوشهر و کمیته امداد در سال گذشته بسته شد که هم اکنون ۵۰۰ واحد آن آماده تحویل شد و ۵۰۰ واحد دیگر تا پایان امسال تکمیل و واگذار می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما