کدخبر : 173907
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

دستگیری ۲ آشوبگر اصلی اغتشاشات در شیراز

شیراز- فرمانده انتظامی فارس از دستگیری دو آشوبگر اصلی اغتشاشات و تخریب اموال عمومی در ناآرامی های هفته گذشته شهر شیراز خبر داد.
دستگیری ۲ آشوبگر اصلی اغتشاشات در شیراز

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار  رهام بخش حبیبی  اظهار داشت: در ادامه اقدامات پلیس در خصوص شناسایی و دستگیری عاملان اغتشاشات اخیر، مأموران پلیس امنیت عمومی مخفیگاه ۲ تن از عوامل اصلی این اغتشاشات را شناسایی کردند.

وی تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی، مأموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام و طی یک عملیات غافلگیرانه هر دو متهم را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه افراد دستگیر شده در تحقیقات به خرابکاری و تخریب اموال عمومی از جمله بانک ها اعتراف کردند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، یک قبضه اسلحه شکاری به همراه ۱۳ فشنگ مربوطه، یک عدد شوکر، یک عدد اسپری فلفلی و برخی از تجهیزات و اموال مسروقه بانک ها کشف شد.

سردار حبیبی در ادامه از دستگیری تعدادی از مرتبطان گروه ها و شبکه های معاند در اغتشاشات اخیر خبر داد و افزود: این افراد نقش موثری در هدایت تجمع کنندگان و تهییج احساسات و تحریک مردم داشتند که تحقیقات تکمیلی از آنان همچنان ادامه دارد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم با پلیس در معرفی و دستگیری اشرار و اغتشاشگران، تأکید کرد: نیروی انتظامی بر اساس قانون و وظیفه ذاتی خود، در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی با اقتدار عمل می کند و برای افزایش احساس امنیت در جامعه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما