کدخبر : 173897
چهارشنبه 27 نوامبر 2019 - 14:45
فاقددیدگاه
پرینت

بانوان در حوزه مدیریتی استان بوشهر عملکرد مطلوبی داشته‌اند

بوشهر - استاندار بوشهر با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های استان، استفاده از توان و ظرفیت بانوان است، گفت: بانوان در حوزه مدیریتی استان بوشهر عملکرد مطلوبی داشته‌اند.
بانوان در حوزه مدیریتی استان بوشهر عملکرد مطلوبی داشته‌اند

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیران جدید و قدیم مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان بوشهر با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج نقش مهمی در نظام اسلامی بر عهده دارد و تکریم عزیزان بسیجی امری لازم و ضروری است.

وی با اشاره به نقش و جایگاه مرکز اسناد و کتابخانه ملی یادآور شد: حفظ هویت ملی کشور از مهمترین دستاوردهای این مرکز است و در استان بوشهر با تلاش دکتر نظامی که شخصیتی علمی و صاحب‌نظر و مدیری توانمند بود، شاهد موفقیت های خوبی در این سازمان بودیم.

 استاندار بوشهر با اشاره به انتصاب خانم صداقت به عنوان مدیر جدید مرکز اسناد استان بوشهر گفت: بانوان در حوزه مدیریتی در استان عملکرد مطلوبی داشته اند و امیدوارم خانم صداقت نیز در این عرصه به توفیق لازم برسد.

 استاندار بوشهر یادآور شد: از تمام مدیران انتظار داریم همکاری لازم را با مرکز اسناد و کتابخانه ملی داشته باشند تا اسناد و مدارک به خوبی حفظ شود و به آیندگان انتقال یابد.

در این آیین با تقدیر از زحمات غلامحسین نظامی مدیر سابق مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان بوشهر، نرگس صداقت به عنوان مدیر جدید این مرکز معرفی شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما