کدخبر : 173778
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

پارس جنوبی و شاهین شهرداری نیازمند توجه و حمایت برای رهایی از مشکلات

دو نماینده فوتبال استان بوشهر در لیگ برتر شرایط خوبی نداشته‌اند و هر دو در انتهای جدول حضور دارند و هواداران امیدوارند با حمایت مسؤولان شرایط هر دو تیم بهتر شود.


پارس جنوبی و شاهین شهرداری نیازمند توجه و حمایت برای رهایی از مشکلات

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم دو نماینده فوتبال استان بوشهر در رقابت‌های لیگ برتر هستند که تا به اینجای فصل به دلیل برخی مشکلات عملکرد خوبی از خود بر جا نگذاشته‌اند و هواداران و مردم فوتبال‌دوست استان، نگران وضعیت این دو تیم هستند.

شاهین شهرداری بوشهر که با عبدالله ویسی لیگ نوزدهم را آغاز کرد به دلیل عدم نتیجه‌گیری از سرمربیگری این تیم کناره گیری کرد و مهرداد کریمیان به عنوان سرمربی موقت انتخاب شد. از باشگاه شاهین خبر می‌رسد که مسؤولان این تیم با میشو کریستیچوویچ سرمربی کروات به توافق رسیده‌اند و وی از امروز به عنوان سرمربی کار خود را در شاهین دنبال می‌کند.

این تیم از ۱۰ بازی گذشته خود در رقابت‌های لیگ برتر فقط دو تساوی کسب کرده و با ۲ امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است. شاهینی‌ها که بعد از سال‌ها دوری از لیگ برتر، امسال خود را به لیگ رساندند اما با گذشت ۱۰ هفته هنوز نتوانسته‌اند طعم پیروزی در لیگ نوزدهم را بچشند و با ۸ شکست عملکرد خوبی ندارد و باخت سنگین با ۵ گل از پرسپولیس در بوشهر نیز هواداران این تیم را بسیار ناراحت کرده است.

شاهینی‌ها حالا امیدوارند تا با حضور سرمربی کروات بتوانند به پیروزی برسند و از این شرایط قعر جدول خارج شوند و دوباره شادی به جمع هواداران‌شان برگردد.

تیم فوتبال پارس جنوبی جم نیز که یکی از نمایندگان فوتبال استان بوشهر در لیگ برتر است امسال با مشکلات شدید مالی همراه است به طوری که سرمربی این تیم اعلام کرد اگر مشکلات ادامه پیدا کند احتمال کناره‌گیری این تیم از لیگ نوزدهم وجود خواهد داشت.

جمی‌ها که از ۱۰ بازی ۸ امتیاز کسب کرده‌اند و در رتبه سیزدهم حضور دارند، مهم‌ترین مشکل آن‌ها، مشکلات مالی است که حتی در برخی سفرها گفته شد که اعضای کادرفنی پارس جنوبی هزینه هتل و پرواز را پرداخت کرده‌اند.

فوتبال استان بوشهر نیازمند توجه جدی مسؤولان است و حالا که برای اولین بار دو نماینده در لیگ برتر دارد بهتر است تا با حمایت از شاهین و پارس، حضور مقتدرانه آن‌ها را شاهد باشیم نه اینکه هر دو تیم در انتهای جدول باشند و مشکلاتی که دارند روی اعصاب هواداران و مردم فوتبال دوست استان بوشهر باشد.

پارس جنوبی و شاهین شهرداری با حمایت مسؤولان می‌توانند دوباره اوج بگیرند و به بالای جدول صعود کنند و شادی را به کل استان هدیه دهند. بهتر است تا دیر نشده، مسؤولان تدبیری کنند تا شرایط هر دو تیم بهبود یابد و روند نتیجه گیری تیم‌ها نیز بهتر شود.

قطعا هر دو تیم برای رهایی از مشکلات نیاز به توجه و حمایت دارند و باید دید مدیران ورزشی و سیاسی استان بوشهر برای اینکه مردم و جوانان را شاد ببینند چه اقدامی برای هر دو تیم خواهند کرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما