کدخبر : 173756
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

خام فروشی نفت آفت اقتصاد/ نهضت اسلامی برگرفته از انقلاب ایران است

خام فروشی نفت آفت اقتصاد/ نهضت اسلامی برگرفته از انقلاب ایران است سنندج - جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب می گذرد اما هنوز نتوانسته ایم وضعیت اقتصاد کشور را سامان دهیم چرا که هنوز بر خام فروشی نفت تکیه زده ایم. به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی فدوی ظهر چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، اظهار داشت: در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) بر جلوگیری از خام فروشی نفت تاکید داشتند و پس از آن مقام معظم رهبری بارها به این موضوع اشاره و خواستار جلوگیری از این کار شدند اما تا امروز تمام برنامه ریزی هایی که در راستای توسعه کشور تدوین شده برپایه میزان فروش نفت بوده و همین مساله باعث شده که اقتصاد ایران همچنان دچار مشکلات بسیاری باشد. وی افزود: این نشان می دهد که مسئولان هنوز برای رفع مشکلات اقتصادی به صورت جدی پای کار نیامده اند و اکنون که با تحریم های شدید نفتی مواجه هستیم بهترین فرصت است تا به وظایف و تکالیف خود که توسط سران نظام برای ما تبیین شده، عمل کنیم. جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در کنار این مسئله ما بالاترین سرمایه انسانی که کارآمد و با بهره هوشی بسیار بالا هستند را در دنیا داریم که اگر به مجموعه های بزرگ و موفق جهان نگاه کنیم می بینیم که ایرانیان در موفقیت آنها نقش داشته اند اما از این مسئله هم غافل بوده و نتوانسته ایم بهره کافی را از این سرمایه ارزشمند داشته باشیم. سردار فدوی یادآور شد: انقلاب اسلامی بیش از ۴۵ سال به طول انجامید تا به پیروزی برسد و امروز که در این جایگاه رسیده ایم بعد از گذشت ۴۰ سال باید تکالیف خود را که بر پایه قرآن و اسلام بنا نهاده شده به درستی انجام دهیم تا به موفقیت برسیم. وی بیان کرد: از روز اول پیروزی انقلاب تا امروز شاید تنها یک روز را می توان به خاطر آورد که ما با دشمنان درگیری مسلحانه نداشته ایم و در مقابل مستکبران در حال مبارزه نیستیم و آن روز شاید روز ۲۳ بهمن باشد که پس از آن دیگر ملت ایران همواره در راه مبارزه با دشمنان هستند. جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم بعد از انقلاب تا خواستند به خود بیایند درگیر جنگ های داخلی و بعد از آن جنگ تحمیلی بودند و در این جنگ بود که امریکا رسما دشمنی خود را با انقلاب ایران نشان داد و بعد از گذشت هشت سال که جنگ تمام شد اما توطئه های آمریکا علیه ملت ایران هنوز هم به پایان نرسیده است. سردار فدوی اظهار داشت: اما در مقابل این همه دشمنی و مبارزه اگر به جایگاه ایران در سال ۵۷ و امروز نگاه کنیم می بینیم که در بسیاری از بخش ها موفق عمل کرده ایم و این نشان می دهد که فرامین امام راحل و رهبر انقلاب را به خوبی گوش داده و به آن عمل کرده ایم. گفتنی است در پایان از فعالیت و تلاش های نزدیک به یک دهه سردار محمدحسین رجبی تقدیر شد و سردار سیدصادق حسینی به عنوان فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان منصوب شد.
خام فروشی نفت آفت اقتصاد/ نهضت اسلامی برگرفته از انقلاب ایران است

سنندج – جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب می گذرد اما هنوز نتوانسته ایم وضعیت اقتصاد کشور را سامان دهیم چرا که هنوز بر خام فروشی نفت تکیه زده ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی فدوی ظهر چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، اظهار داشت: در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) بر جلوگیری از خام فروشی نفت تاکید داشتند و پس از آن مقام معظم رهبری بارها به این موضوع اشاره و خواستار جلوگیری از این کار شدند اما تا امروز تمام برنامه ریزی هایی که در راستای توسعه کشور تدوین شده برپایه میزان فروش نفت بوده و همین مساله باعث شده که اقتصاد ایران همچنان دچار مشکلات بسیاری باشد.

وی افزود: این نشان می دهد که مسئولان هنوز برای رفع مشکلات اقتصادی به صورت جدی پای کار نیامده اند و اکنون که با تحریم های شدید نفتی مواجه هستیم بهترین فرصت است تا به وظایف و تکالیف خود که توسط سران نظام برای ما تبیین شده، عمل کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در کنار این مسئله ما بالاترین سرمایه انسانی که کارآمد و با بهره هوشی بسیار بالا هستند را در دنیا داریم که اگر به مجموعه های بزرگ و موفق جهان نگاه کنیم می بینیم که ایرانیان در موفقیت آنها نقش داشته اند اما از این مسئله هم غافل بوده و نتوانسته ایم بهره کافی را از این سرمایه ارزشمند داشته باشیم.

سردار فدوی یادآور شد: انقلاب اسلامی بیش از ۴۵ سال به طول انجامید تا به پیروزی برسد و امروز که در این جایگاه رسیده ایم بعد از گذشت ۴۰ سال باید تکالیف خود را که بر پایه قرآن و اسلام بنا نهاده شده به درستی انجام دهیم تا به موفقیت برسیم.

وی بیان کرد: از روز اول پیروزی انقلاب تا امروز شاید تنها یک روز را می توان به خاطر آورد که ما با دشمنان درگیری مسلحانه نداشته ایم و در مقابل مستکبران در حال مبارزه نیستیم و آن روز شاید روز ۲۳ بهمن باشد که پس از آن دیگر ملت ایران همواره در راه مبارزه با دشمنان هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم بعد از انقلاب تا خواستند به خود بیایند درگیر جنگ های داخلی و بعد از آن جنگ تحمیلی بودند و در این جنگ بود که امریکا رسما دشمنی خود را با انقلاب ایران نشان داد و بعد از گذشت هشت سال که جنگ تمام شد اما توطئه های آمریکا علیه ملت ایران هنوز هم به پایان نرسیده است.

سردار فدوی اظهار داشت: اما در مقابل این همه دشمنی و مبارزه اگر به جایگاه ایران در سال ۵۷ و امروز نگاه کنیم می بینیم که در بسیاری از بخش ها موفق عمل کرده ایم و این نشان می دهد که فرامین امام راحل و رهبر انقلاب را به خوبی گوش داده و به آن عمل کرده ایم.

گفتنی است در پایان از فعالیت و تلاش های نزدیک به یک دهه سردار محمدحسین رجبی تقدیر شد و سردار سیدصادق حسینی به عنوان فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان منصوب شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما