کدخبر : 173732
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

نگاهی کلان تر در انتخاب شهردار جدید خرمشهر داشتیم

خرمشهر- سخنگوی شورای شهر خرمشهر با اشاره به سوابق دلف لویمی شهردار جدید خرمشهر تحصیلات و رزومه کاریش را عاملی برای انتخاب دانست، گفت: نگاهی کلان تر در انتخاب شهردار جدید خرمشهر داشتیم.
نگاهی کلان تر در انتخاب شهردار جدید خرمشهر داشتیم

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه دوشنبه در جلسه علنی شورای شهر که دستور کارش انتخاب شهردار خرمشهر بود، رأی گیری برای انتخاب گزینه نهایی انجام شد که در پی آن محمود دلف لویمی با ۶ رأی موافق و یک رأی ممتنع سکان دار شهرداری خرمشهر شد.

پس از پایان رأی گیری و اعلام نتیجه امیر سامری پشت تریبون قرار گرفت تا به عنوان سخنگوی شورا پاسخگوی اصحاب رسانه به چرایی و چگونگی این انتخاب باشد.

امیر سامری اشاره ای به ۲۵ گزینه ای کرد که برای تصدی این سمت اعلام آمادگی کرده بودند و گفت: از میان این ۲۵ نفر ۱۷ نفر برای اعلام برنامه های خود در صحن شورای شهر حاضر شدند و انتخاب از میان چهار گزینه نهایی انجام شد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر درباره سوابق شهردار انتخاب شده و دلیل این انتخاب، به رودخانه کارون که از میانه خرمشهر جاری است؛ اشاره کرد و گفت: با توجه به ظرفیت رودخانه کارون که تا کنون مورد غفلت واقع شده و حتی جاده ساحلی آن که زیباترین محل خرمشهر است اما مدت هاست با چالش عمرانی مواجه است، شورا به دنبال گزینه ای بود که یکی از مؤلفه هایش تخصص آبی باشد و بتواند ساحل خرمشهر را احیا کند.

مدرک دکتری سازه های دریایی، سابقه یک دوره شهردار دارخوین بودن به مدت سه سال، تصدی سمت مدیرعاملی سازمان حمل و نقل کلان شهر اهواز سوابق کاری است که وی با آنها دلف لویمی را به خبرنگاران معرفی کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما