کدخبر : 173632
یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت

چندین پرونده فساد اقتصادی خوزستان در حال بررسی است/ مردم به‌صورت مستند فسادها را اطلاع دهند

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: چندین پرونده فساد اقتصادی در خوزستان در حال پیگیری هستیم و تحقیقات مقدماتی در خصوص برخی از این پرونده‌ها صورت گرفته است.


چندین پرونده فساد اقتصادی خوزستان در حال بررسی است/ مردم به‌صورت مستند فسادها را اطلاع دهند

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، حجت الاسلام صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان پیش از ظهر امروز، در جلسه تودیع و معارفه رؤوسای دادگستری شهرهای آبادان و خرمشهر اظهار کرد: هدف اصلی انقلاب مساوات و برخورداری از نعمات الهی و عزت و احترام ملت ایران است. 

مرادی گفت: چندین پرونده فساد اقتصادی در خوزستان در حال پیگیری هستیم و تحقیقات مقدماتی در خصوص برخی از این پرونده‌ها صورت گرفته که برخی از آنها به قرار تامین رسیده و متهمان تحت قرار آزاد هستند.

وی با بیان اینکه بعد از اتمام تحقیقات مقدماتی و قطعی شدن رای، جزئیات را اطلاع رسانی می‌کنیم، افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند در برخورد با مفسدان اقتصادی باید جدی و قاطع برخورد کرد و آیت الله رئیسی نیز بعد از ریاست قوه قضاییه نیز بر این موضوع صحه گذاشتند.

رئیس کل دادگستری خوزستان بیان کرد: از مردم خوزستان می‌خواهم که به صورت مستند اقدام به افشای فساد کنند و قوه قضائیه از کسانی که به صورت مستند اقدام به افشای فساد می‌کنند، حمایت می‌کند.

 به گزارش خبرگزاری فارس با حکم رئیس قوه قضائیه، سیروس محمدی زاده رئیس دادگستری شهرستان آبادان برای انجام وظیفه به دیوان عالی کشور رفت و ناصر غلامی دادستان عمومی شهرستان آبادان به عنوان رئیس دادگستری شهرستان خرمشهر منصوب شد.

همچنین نعمت الله روشن روان نیز که  رئیس دادگستری شهرستان خرمشهر بود با حکم رئیس قوه قضائیه به عنوان رئیس دادگستری شهرستان آبادان منصوب شد و حمید مرانی پور که پیش‌تر به عنوان دادستان عمومی شهرستان خرمشهر فعالیت داشت، به عنوان دادستان شهرستان آبادان معرفی و منصوب شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما