کدخبر : 173628
یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
فاقددیدگاه
پرینت

امسال ۶۵۸ نفر از فرهنگیان بوشهر بازنشسته می‌شوند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر:تعداد بازنشستگان فرهنگی امسال استان 658 نفر می باشند.


امسال 658 نفر از فرهنگیان بوشهر بازنشسته می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، غلامرضا دانش‌فر پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال ۶۵۸ نفر بازنشسته فرهنگی داریم که تاکنون حکم بازنشستگی ۵۱۸ نفر از  آنها صادر شده است و ۱۴۰ نفر دیگر هم پس از تعیین تکلیف تا پایان سال جاری حکم بازنشستگی خود را دریافت می‌کنند که البته تعدادی از این افراد متقاضی ادامه خدمت هستند و در حال بررسی و اقدامات لازم هستیم.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان با اشاره به محدودیت قانونی به‌کارگیری افراد در پست‌های اداری در آستانه سن بازنشستگی، بیان کرد:برای ادامه کار نیروهای لیسانس بیش از ۳۰ سال خدمت و همچنین نیروهای فوق‌لیسانس ۳۵ سال خدمت در پست اداری آموزش و پرورش صدور مجوز وزارتخانه الزامی است.

وی ادامه داد: براساس طرح طبقه‌بندی کارکنان دولت برای پست معاونت و مدیریت مدارس( دولتی و غیردولتی) به‌کارگیری نیروهای فرهنگی زیر لیسانس خلاف قانون است و نباید از افراد با مدرک دیپلم و فوق‌دیپلم استفاده شود.

دانش‌فر دباره زمان تغییر سمت‌ها در ادارات آموزش و پرورش شهرستان و مناطق استان گفت: زمان تغییر سمت‌ها فصل تابستان است و ابلاغ‌ها باید تا پایان شهریورماه صادر و نباید کارها به مهرماه کشیده شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما