کدخبر : 173620
یکشنبه 19 آبان 1398 - 14:47
فاقددیدگاه
پرینت

کشف یک تن و ۶۴۸ کیلو مواد افیونی در هرمزگان

بندرعباس - فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک تن و ۶۴۸ کیلوانواع مواد مخدر و دستگیری ۳۶ قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.
کشف یک تن و ۶۴۸ کیلو مواد افیونی در هرمزگان

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیزاله ملکی گفت: مأموران انتظامی استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، ۵ طرح ویژه برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر را به مدت ۷۲ ساعت در سطح استان اجرا کردند.

وی افزود: طی ۷۲ ساعت گذشته با اشرافیت اطلاعاتی و کنترل محورهای مواصلاتی ۱۲دستگاه خودرو و ۳ دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر شناسایی و توقیف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این مدت یک تن و ۶۴۸کیلو انواع مواد مخدر شامل یک تن و ۵۸۷کیلوتریاک، ۵۰کیلو حشیش، ۸کیلوشیشه و ۳کیلو گرم سایر مواد کشف و ۳۶ متهم در این زمینه دستگیر شدند، افزود: این میزان مواد مکشوفه با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی شهرستان های “حاجی آباد، جاسک، میناب ، رودان و لنگه” کشف شده است.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری ۶۵۲ معتاد طی این مدت، خاطرنشان کرد: پلیس با به‌کارگیرuی تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما