کدخبر : 173491
پنج‌شنبه 7 نوامبر 2019 - 15:37
فاقددیدگاه
پرینت
با دستور شهردار صدرا انجام می شود؛

ثبت و درج نام شهدا بر ۶۰ خیابان و کوچه شهر صدرا

با دستور شهردار صدرا نام شهدا بر ۶۰ کوچه و خیابان شهر صدرا ثبت و درج می شود.

 با اعلام  برخی فعالان فرهنگی و عاشقان شهدای شهر صدرا و بازدید دکتر پرنیان شهردار جدید شهر صدرا مشخص شد تعدادی از خیابان ها و کوچه های شهر صدرا که مزین به نام مقدس شهدا  است از عنوان شهید در تابلو آنها استفاده نشده است.

پس از آن شهردار صدرا سریعا دستور داد تا نام مقدس شهید بر تابلو تمامی کوچه ها و خیابان هایی که عنوان شهید نداشته و یا حذف شده اند نصب شود که در مدت یک روز و در یک اقدام انقلابی این کار انجام شد.

عنوان شهید بر روی تابلو خیابان شهید دستغیب شمالی و جنوبی و حدود شصت کوچه منتهی به این خیابان وجود نداشت که پس از بررسی های اولیه مشخص شد این تابلوها در دوره های گذشته مدیریت شهرداری صدرا ساخته و نصب شده بود و ابتدا عنوان شهید بر روی آنها وجود نداشته اما اکنون تمام این کوچه ها و خیابان شهید آیت الله دستغیب به نام مقدس شهید متبرک و مزین شده است.

به گزارش مهر بهزاد پرنیان شهردار صدرا از شهروندان درخواست کرد هر کوچه و خیابانی در صدرا که نام یک شهید بر آن گذاشته شده ولی کلمه مقدس شهید بر روی آن وجود ندارد و یا حذف شده است با سامانه ۱۳۷ شهرداری صدرا تماس بگیرند تا سریعا نسبت به اصلاح آن اقدام گردد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما