کدخبر : 173457
پنج‌شنبه 7 نوامبر 2019 - 15:32
فاقددیدگاه
پرینت
محمود واعظی:

پشت میز نشستن مسئولان و مدیران مشکلات مردم را حل نمی‌کند

رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر لزوم حضور مسئولان در نقاط مختلف برای شناسایی و رفع مشکلات مردم، گفت: پشت میز نشستن مسئولان و مدیران مشکلات مردم را حل نخواهد کرد.

محمود واعظی صبح پنجشنبه در نشست با علما، روحانیون و شوراهای شهرستان عسلویه اظهار داشت: استان بوشهر محل همزیستی مسالمت‌آمیز شیعه و سنی بوده و الگویی برای دیگر نقاط است.

وی بر لزوم استفاده از فرصت هفته وحدت برای تقویت و نهادینه‌سازی وحدت تاکید کرد و ادامه داد: جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری نیاز به انسجام و وحدت دارد و باید برای اتحاد جهان و امت اسلامی تلاش بیشتری شود.

واعظی با اشاره به اینکه مسئولان باید در نقاط مختلف کشور برای رفع مشکلات مردم حضور یابند، تصریح کرد: مسئولان اگر پشت میز بنشینند و حرکتی نکنند هیچ مشکلی حل نمی‌شود.

وی از پیگیری جدی مسئله محیط زیست عسلویه خبر داد و اضافه کرد: رئیس جمهوری در سفر اسفندماه سال گذشته به استان بوشهر این قول را به مردم داد تا با تشکیل کارگروه ملی مقابله با آلودگی محیط زیست در عسلویه این مشکلات رفع شود.

رئیس دفتر رئیس جمهوری یکی از مشکلات اساسی در عسلویه را اشتغال دانست و اضافه کرد: در صورتی که نیروهای بومی در این منطقه به کارگیری شوند، در آینده مدیران این منطقه نیز بومی خواهند بود.

وی با اشاره به پیگیری بیمارستان ۱۱۰ تخت‌خوابی، تامین آب جنوب استان بوشهر و اسکله بندر کنگان بیان کرد: تلاش شده تا در استان‌های محروم از جمله بوشهر مصوبه‌های دولت اجرا شوند و محدودیت‌های بودجه‌ای رفع شود.

واعظی به اهمیت آرامش و همدلی در شرایط تحریم حداکثری اشاره کرد و ادامه داد: همبستگی ملت بزرگترین سرمایه کشور ایران است که باعث می‌شود تا به همه اهداف خود نائل شویم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاکید بر عملیاتی شدن موضوع حقوق شهروندی باید در همه سطوح دولتی و غیر دولتی اضافه کرد: شهروند درجه ۱ و ۲ نداریم و در این ارتباط تلاش زیادی شده‌است.

به گزارش مهر وی با بیان اینکه کل ایران با همه محدودیت‌ها به کارگاه سازندکی تبدیل شده است گفت: مسئله حقوق شهروندی باید دل‌های ما را به هم نزدیک کند و عملکردها نباید منجر به ایجاد شکاف شود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما