کدخبر : 173448
پنج شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

گل‌گهر آینده خوبی دارد/ بازی با شاهین راحت نیست

بوشهر - سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با بیان اینکه مسابقه با تیم شاهین بوشهر بازی راحتی نخواهد بود، گفت: گل‌گهر آینده خوبی دارد.
گل‌گهر آینده خوبی دارد/ بازی با شاهین راحت نیست

به گزارش خبرنگار مهر، مجید جلالی ظهر پنج‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی با شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: طی سه هفته‌ای که به تیم گل‌گهر آمده‌ام پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم و مشکلات در حال مرتفع شدن است.

وی با اشاره به اینکه شرایط بهتری نسبت به سه هفته قبل داریم اضافه کرد: فردا بازی راحتی را مقابل شاهین بوشهر نداریم ولی تلاش می‌کنیم که سربلند از این مسابقه بیرون بیاییم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اضافه کرد: هدف‌گذاری ما برای این فصل این است که تیم در لیگ برتر باقی بماند و برای این مهم برنامه‌ریزی کرده‌ایم و امیدواریم به این هدف دست یابیم.

وی با اشاره به اینه مربی‌گری همواره پر از چالش است، افزود: مربی باید تصمیمات مهمی بگیرد و برای انتخاب تیم گل‌گهر خیلی مطالعه کردم. این باشگاه قطعا باشگاهی است که آینده بسیار خوبی خواهد داشت.

جلالی با اشاره به اینکه اگر بحران امسال را رد کنیم تیم گل‌گهر به یک قطب فوتبال تبدیل می‌شود، اضافه کرد: باید تمرکز زیادی داشته باشیم تا تیم بهتر شود و در مسابقات به نتیجه مد نظر دست یابیم.

وی تاکید کرد: برایم سابقه فردا محروم نداریم ولی مصدوم داریم و بازیکنان جوانی داریم که می‌تواند در بازی فردا به ما کمک کنند و خیلی به این مسابقه امیدوار هستیم.. پیشرفت‌های خوبی در اردوی پیش از مسابقه داشته‌ایم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما