کدخبر : 173417
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

تیم های هلال احمر هرمزگان در منطقه وقوع زمین لرزه حضور دارند

تیم‌های ارزیاب و امدادی جمعیت هلال احمر هرمزگان در منطقه وقوع زمین لرزه حضور داشته و در صورت نیاز خدمات لازم را می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: زمین لرزه ۵ و۴ دهم امواج درونی زمین ( ریشتر) دشت جیحون خمیر به غیر از ایجاد ترک خوردگی‌های جزیی، هیچ گونه خسارت مالی، جانی و خرابی نداشته است و با توجه به احساس شدن زمین لرزه در شهرستان بسک تیم های ارزیاب برای بررسی وضعیت به آن شهرستان هم اعزام شده اند.

علی اعما برنطین یادآور شد: برخی اهالی منطقه رودبار بستک پس از وقوع زمین لرزه پنج ریشتری ۲ هفته قبل هنوز احساس ترس داشته و در چادرهای جمعیت هلال احمر مستقر هستند که تعداد آنها به ۶۰ خانوار از ۳۴۲ خانوار ساکن آنجا می رسد.

وی اضافه کرد: با توجه به جزیی بودن میزان خسارتهای وارده به بناهای منطقه وقوع زمین لرزه برنامه‌ای برای نصب چادر و اسکان اضطراری در دشت جیحون بندرخمیر وجود ندارد.

براساس گزارش مرکز لرزه نگاری کشور این زلزله در ساعت ۱۱ و۶ دقیقه امروز درعمق ۱۶ کیلومتری زمین  و ۲۷ و ۲۳ شمالی و ۵۵ و۱۱ شرقی ۴۰ کیلومتری رویدر، هرمزگان ۵۶ کیلومتری بندر خمیر، هرمزگان ۶۳ کیلومتری کوخرد، هرمزگان در رخ داد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما