کدخبر : 173379
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

ساماندهی ۲۲ گلزار شهید در لنده/۱۷ گلزار شهید در انتظار ساماندهی

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده گفت: در طی سال های گذشته 22 گلزار شهید در این شهرستان ساماندهی شد.

جهانشیر افراخته در جمع فرزندان و خانواده‌های شهدا با اشاره به دستاوردهای ۱۳ آبان اظهار داشت: ۱۳ آبان نتیجه همت و بینش و بصیرت مردم انقلابی بوده است.

وی افزود: شهدای دانش‌آموز و دانشجو در این روز که نقطه عطفی در تاریخ ایران است ثابت کردند که بصیرت و بینش انقلابی آنها در آن شرایط حساس کشور بسترساز رهایی و آزادی و استکبار ستیزی شده است.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران لنده در ادامه با اشاره اهتمام فرماندار شهرستان لنده در خصوص برگزاری نشست با خانواده شهدا تصریح کرد: نشست امروز در راستای همدلی و هم‌افزایی و رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا برگزار گردید.

افراخته با اشاره به دغدغه‌ها و مطالبات خانواده شهدا یادآور شد: شهرستان لنده در طول دوران دفاع مقدس و بعد از آن بیش از ۹۰ شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

به گزارش فارس وی خاطرنشان کرد: از ۳۹ گلزار مطهر شهید در این شهرستان تاکنون ۲۲ گلزار شامل ۶۴ قبر مطهر شهید ساماندهی و ۱۷ گلزار نیز در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران برای بازسازی و ساماندهی می‌باشد.

مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده به دلایل عدم ساماندهی ۱۷ گلزار در شهرستان لنده اشاره و گفت: نبوده جاده دسترسی مناسب و کمبود اعتبارات از جمله موارد و دلایلی است که باعث شده تا کنون نتوانیم نسبت به ساماندهی قبور مطهر ۲۲ شهید اقدام کنیم.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما