کدخبر : 173349
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

فرماندار جم: امکانات دولتی در اختیار کاندیداهای انتخابات قرار نگیرد

فرماندار شهرستان جم گفت: شهرداران و دهیاران از ورود به تبلیغات انتخاباتی کاندیداها خودداری کنند و به هیچ وجه امکانات دولتی نباید در اختیار کاندیداها قرار گیرد.


فرماندار جم: امکانات دولتی در اختیار کاندیداهای انتخابات قرار نگیرد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان جم، محمد حسینی صبح امروز در نشست با مدیران و مسؤولان، با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفندماه سال جاری، اظهار داشت: برگزاری انتخابات سالم، نیازمند قانون‌مداری است و هم مجریان هم ناظران انتخابات باید اخلاق را در انتخابات را رعایت کنند.

فرماندار شهرستان جم افزود: مسؤولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی از جانب‌داری در انتخابات پرهیز کنید و مردم هم از ما می‌خواهند قانون را اجرا کنند و برگزاری سالم انتخابات یکی از رسالت‌های بزرگ وزارت کشور است.

وی تاکید کرد: تعهد و مسؤولیت‌پذیری را سرلوحه قرار دهیم‌ تا نهایتا انتخاباتی سالم و قانونی با رضایت‌مندی مردم داشته باشیم و تمام دستگاه‌های اجرایی، شهردار‌ی‌ها، دهیاری‌ها، نهادها و شرکت‌ها مکلف هستند در پروسه برگزاری انتخابات نهایت همکاری با ستاد انتخابات را داشته باشند.

حسینی خاطرنشان کرد: شهرداران و دهیاران از ورود به تبلیغات انتخاباتی کاندیداها خودداری کنند و به هیچ وجه امکانات دولتی نباید در اختیار کاندیداها قرار گیرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما