کدخبر : 173341
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
فاقددیدگاه
پرینت

فعالیت های اقتصادی و دارایی فارس علمی و عملی است

شیراز_ مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس گفت:رویکرد اداره کل استفاده از ظرفیت دانشگاه و اساتید دانشگاهی است و چندین جلسه با حضور اساتید دانشگاه های برتر استان برگزار شده است.
فعالیت های اقتصادی و دارایی فارس علمی و عملی است

به گزارش خبرنگار مهر، بابک دائی بعد از ظهر سه شنبه در دیدار وزیر امور اقتصادی و دارایی با اساتید دانشگاهی اضافه کرد:استان فارس از دیر باز به عنوان قطب علمی و دانشگاهی کشور مطرح بوده و فضای دانشگاهی در شیراز باعث شده تا این مهم به استان فارس اختصاص یابد 

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت دانشگاه ها در موضوعات مختلف نظیر تملک دارایی بیان کرد: در حوزه پژوهشی دو طرح پژوهشی با همکاری دانشگاه شیراز اجرایی شده است و این دو طرح در راستای اقتصاد مقاومتی و برنامه های امور اقتصادی و دارایی است. 

نماینده عالی وزارت امور اقتصادی و دارایی در فارس متذکر شد: نقش بخش خصوصی در جلب سرمایه های اقتصادی و بهبود شاخص های کسب و کار از جمله طرح های است که به صورت پژوهشی و با همراهی داشتگاه شیراز اجرایی شده است. 

بابک دائی اظهار کرد: عضویت دو تن از اساتید استان در ستاد تجهیز درآمد منجر به افزایش درآمد های مالیاتی شده است . 

وی در پایان تاکید کرد: یک طرح اقتصادی با حضور دانشجویان و سرمایه گذار خارجی در استان اجرایی شده و پنج نیروگاه نیز توسط وزیر علوم کلنگ احداث آن  به زمین زده شده است. 

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما