کدخبر : 173310
دوشنبه 13 آبان 1398 - 22:25
فاقددیدگاه
پرینت

اصرار آمریکا به مذاکره برای تحمیل سلطه بر ملت است

دبیرکل سابق مجمع اهل بیت(ع) تصریح کرد: ملت غیور ایران بعد از گذشت چهل از انقلاب اسلامی اینگونه به میدان امده و انزجار خود از سیاست های ددمنشانه و فشارهای سیاسی و اقدامات دشمنان اعلام می کنند.
اصرار آمریکا به مذاکره برای تحمیل سلطه بر ملت است

یاسوج- دبیر کل سابق مجمع اهل بیت(ع) گفت: اصرار آمریکا به مذاکره برای تحمیل سلطه بر ملت است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام اختری ظهر دوشنبه در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان یاسوج، افزود: اگر آمریکایی ها امروز بر مذاکره اصراردارد، می خواهند از راه مذاکره سلطه خود را بر کشور ما برقرار و بر ملت ما تحمیل کنند.

اختری تصریح کرد: مذاکره زیر فشار و تحریم امکان ندارد و ملت شریف ما زیر بار این ننگ نرفته و در برابر ظلم استکبار ایستادگی خواهند کرد.

اختری با اشاره به راهپیمایی ۱۳ آبان و با بیان اینکه این حضور به عنوان بیعت و اعلام وفاداری به امام بزرگوار (ره)   و مقام معظم رهبری است، اظهار کرد: این حضور تفسیرگر ایستادگی مردم و تعبیر و نموداری از مقاومت مردم در برابر استکبار جهانی به رهبری آمریکای جنایتکار است.

اختری افزود: این حضور انزجار و تنفر از ال سعود، ال نهیان و آمریکای جنایتکار است.

اختری ابراز داشت: در سال ۹۸ که ۵۶ سال از تبعید حضرت امام (ه) به دستور آمریکا گذشته است، آمریکا و رئیس  جمهور آمریکا در دنیا و در میان مردم مسلمان، منفور ترین فرد است.

وی افزود: جنایات آمریکا نسبت به مردم ما و منطقه تداوم دارد و دست از دشمنی با ملت ها بر نمی دارند.

دبیرکل  سابق مجمع اهل بیت(ع) با تاکید بر توانایی و قدرت بازدارندگی کشور،  گفت: پهپاد آمریکایی در آبهای  خلیج فارس زده می شود و آنها جرات نمی کنند به این حرکت به حق جمهوری اسلامی ایران، پاسخ دهند. نفتکش را متوقف می کنیم و انگلیس جرات مقابله  ندارد و این افتخار متعلق به مردم و شهداست.

اختری  تصریح کرد: این روز، روز مبارزه و ایستادگی ملت جمهوری اسلامی ایران است.

وی با تقدیر از مردم بخاطر حماسه و حضور پرشکوه، بیان داشت: این حضور پرشور جای تقدیر و تشکر دارد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما