کدخبر : 173182
شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
فاقددیدگاه
پرینت

توقیف یک فروند شناور باری حامل کالای قاچاق در کنگان

فرمانده دریابانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور باری طی عملیاتی توسط مأمورین در حوزه کنگان خبر داد.


توقیف یک فروند شناور باری  حامل کالای قاچاق در کنگان

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد از توقیف یک فروند شناور باری طی عملیاتی توسط مأمورین در حوزه کنگان خبر داد و اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا یک فروند شناور باری حامل محموله‌ قاچاق در حوزه دریایی عسلویه طی عملیاتی که با کنترل شناوران و ملوانان ورودی در حوزه دریایی اقدام گردید، شناسایی شد.

فرمانده دریابانی استان بوشهر افزود: پس از شناسایی و بازرسی تخصصی و دقیق محموله شناور، مأمورین تعداد قابل توجهی کالای قاچاق شامل انواع پاور بانک، تلویزیون، لوازم الکترونیکی و قطعات یدکی خودرو کشف و ضبط شد.

وی ضمن اشاره به دستگیری ناخدای شناور در این عملیات افزود: محموله کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۲۳ میلیارد و ۶۶۳ میلیون ریال ارزش دارد که به همراه متهم طی مراحل قانونی و تشکیل پرونده قضایی تحویل مراجع قضایی گردید.

رضایی نژاد با بیان اینکه برخورد قاطعانه با پدیده قاچاق یکی از موضوعاتی است که با جدیت در دستور کار این فرماندهی قرار داشته است گفت: با توجه به شعار سال که رونق تولید است، این وظیفه ما را دو چندان کرده و با اهتمام بیشتر به مبارزه با این پدیده شوم ادامه خواهیم داد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما