کدخبر : 173166
شنبه 2 نوامبر 2019 - 13:56
فاقددیدگاه
پرینت

دلیل تسریع در اجرای حکم بازنشستگی شهردار دزفول عمل به قانون است

دزفول- نایب رئیس شورای شهر دزفول گفت: دلیل اصرار ما در تسریع روند اجرای حکم بازنشستگی شهردار دزفول، عمل کردن به قانون است.
 دلیل تسریع در اجرای حکم بازنشستگی شهردار دزفول عمل به قانون است

به گزارش خبرنگار مهر، تورج بختیاری پیش از ظهر امروز شنبه در چهارمین نشست شورای شهر دزفول با موضوع تعیین سرپرست شهرداری در سالن جلسات این شورا، اظهار کرد: چندین روز از زمان ابلاغ حکم بازنشستگی محمدعلی دوایی فر گذشته و وی تاکنون نتوانسته این مشکل را برطرف کند، ضمن اینکه برخلاف ادعای برخی اعضای شورا، پیش از ابلاغ حکم، موضوع بازنشستگی به دوایی فر اعلام شده بود.

وی با بیان اینکه مطابق با قانون از چهارم آبان ماه دوایی فر بازنشسته شده و از نظر ما دیگر شهردار نیست، افزود: نشست روز چهارشنبه نیز به احترام اعضای شورا و دوایی فر برگزار نشد اما واقعیت این است که براساس نامه های ابلاغی حقوق وی باید قطع شود و وی حق امضا در نامه ها و مکاتبات را ندارد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر دزفول در ادامه عنوان کرد: اگر پیگیری های آقای دوایی فر به نتیجه مثبت رسیده باید اعلام کند و بیش از این وضعیت را بلاتکلیف نکند؛ هر چند قطعا این پیگیری ها انتها و پایانی ندارد.

بختیاری تصریح کرد: ما برای رفتن دوایی فر که خدمات ارزنده اش بر کسی پوشیده نیست، عجله نداریم بلکه تاکید ما بر تسریع تعیین سرپرست برای شهرداری، اجرای قانون است؛ ضمن اینکه خدمت رسانی به شهر و مردم نیز متوقف شده و ما به دلیل حواشی رخ داده شرمنده مردم شده ایم.

وی در پایان گفت: بازنشستگی شهردار دزفول در نامه های رسیده از سوی استانداری و فرمانداری محرز شده است؛ بنابراین به منظور جلوگیری از بروز اتفاقات ناخوشایند و رفع منفعل بودن شرایط کنونی شورا و شهرداری، لازم است اعضای شورای شهر با تعامل و در راستای قانون یک سرپرست را برای شهرداری دزفول تعیین کنند.

به گزارش مهر، فرهاد جاموسی، غلام علی سلیم گندمی، میرزا علی آستی و عادل دوایی فر چهار عضوی هستند که بر ماندن محمدعلی دوایی فر به عنوان شهر دزفول اصرار دارند و با روند نامه های ابلاغ شده مبنی بر بازنشستگی شهردار مخالف هستند.

جلسه قبلی شورای شهر در روز دوشنبه نیز برای سومین بار به دلیل غیبت این چهار عضو از رسمیت خارج شد.

با این وجود در جلسه امروز میرزا علی آستی و فرهاد جاموسی حضور یافتند اما به محض ورود به دستور کار جلسه مبنی بر تعیین سرپرست برای شهرداری، با ترک کردن محل، این نشست را از رسمیت خارج کردند.

حمیدرضا چمن آرا، تورج بختیاری، سیدمصطفی عظیمی فر، حمید کلانتر و عزت اله حاجی وند رشیدی نیز پنج عضو شورا هستند که خواستار اجرای قانون و تعیین سرپرست برای شهرداری هستند.

مقرر شد جلسه بعدی شورای شهر نیز با دستور کار تعیین سرپرست شهرداری در همین هفته برگزار شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما