کدخبر : 173072
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

دستگیری ۱۳۵ شکارچی متخلف در استان فارس

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس گفت: در عملیات‌های گشت و کنترل تخلفات شکار و صید توسط یگان حفاظت محیط زیست استان در ماه جاری در مجموع ۱۳۵ نفر شکارچی متخلف دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد‌ند. دستگیری ۱۳۵ شکارچی متخلف در استان فارس به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، حمید ظهرابی در تشریح عملکرد یک ماهه منتهی به مهرماه جاری یگان حفاظت محیط زیست فارس گفت: از ابتدای مهرماه تا کنون با تلاش شبانه روزی سبز جامگان استان عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشته به طوری که در این مدت یک ماهه 135 نفر شکارچی غیر مجاز دستگیر و پرونده آن ها به مقامات قضایی ارجاع شده است. وی ضمن ابراز خورسندی از اقدامات صورت گرفته اظهار داشت: بایستی قدردان تلاش های محیط بانان استان باشیم که علی رغم تمام کمبود ها و مشکلات به صورت شبانه روزی به گشت و کنترل و حفاظت از تنوع زیستی استان اهتمام دارند. مدیر کل حفاظت محیط زیست بیان داشت: از متخلفان تعداد 113 قبضه سلاح شامل 95 قبضه مجاز، 16 قبضه غیر مجاز و 2 قبضه جنگی، کشف و ضبط شده است. ظهرابی افزود: این کشفیات در شهرستان های لار، اقلید، فراشبند، مرودشت، مهر، لامرد، استهبان، فیروزآباد، نورآباد، کازرون، شیراز، بوانات، خرامه، داراب، ارسنجان، سپیدان، قیروکارزین، پاسارگاد، فسا، خنج، پارک های ملی بختگان، بمو، قطرویه و برخی نیز توسط گشت سیار یگان اداره کل صورت گرفته است.


مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس گفت: در عملیات‌های گشت و کنترل تخلفات شکار و صید توسط یگان حفاظت محیط زیست استان در ماه جاری در مجموع ۱۳۵ نفر شکارچی متخلف دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد‌ند.

دستگیری ۱۳۵ شکارچی متخلف در استان فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، حمید ظهرابی در تشریح عملکرد یک ماهه  منتهی به مهرماه جاری یگان حفاظت محیط زیست فارس گفت: از ابتدای مهرماه تا کنون با تلاش شبانه روزی سبز جامگان استان عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشته به طوری که در این مدت یک ماهه ۱۳۵ نفر شکارچی غیر مجاز دستگیر و پرونده آن ها به مقامات قضایی ارجاع شده است.

وی ضمن ابراز خورسندی از اقدامات صورت گرفته اظهار داشت: بایستی قدردان تلاش های محیط بانان استان باشیم که علی رغم تمام کمبود ها و مشکلات به صورت شبانه روزی به گشت و کنترل و حفاظت از تنوع زیستی استان اهتمام دارند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست بیان داشت: از متخلفان تعداد ۱۱۳ قبضه سلاح شامل ۹۵ قبضه مجاز، ۱۶ قبضه غیر مجاز و ۲ قبضه جنگی، کشف و ضبط شده است.

ظهرابی افزود: این کشفیات در شهرستان های لار، اقلید، فراشبند، مرودشت، مهر، لامرد، استهبان، فیروزآباد، نورآباد، کازرون، شیراز، بوانات، خرامه، داراب، ارسنجان، سپیدان، قیروکارزین، پاسارگاد، فسا، خنج، پارک های ملی بختگان، بمو، قطرویه و برخی نیز توسط گشت سیار یگان اداره کل صورت گرفته است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما