کدخبر : 173067
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

تدارک ۴۸ هزار و ۸۶۲ برنامه به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی در خوزستان

معاون هماهنگ‌کننده سپاه خوزستان گفت: در مجموع ۴۸ هزار ۸۶۲ برنامه برای هفته بسیج دانش‌آموزی در سطح استان درنظر گرفته شده است که با امکانات بسیج حتی روستاها را نیز پوشش خواهیم داد. تدارک ۴۸ هزار و ۸۶۲ برنامه به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی در خوزستان به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سرهنگ عبدالرضا حاجتی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان صبح امروز در نشست خبری هفته بسیج دانش‌آموزی که با محوریت تشریح برنامه‌های این هفته بود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مجموع مدارس خوزستان و حتی مدارس تازه تاسیس 3 هزار و 700 واحدهای بسیج دانش‌آموزی وجود دارد که مانند پایگاه مقاومت بسیج هستند اما با این تفاوت که عملکرد اصلی آن‌ها فرهنگی، تحقیقاتی و پژوهشی است. وی افزود: این واحدهای بسیج تحت نظارت 58 حوزه مقاومت بسیج خواهران و برادران اداره می‌شوند و هدایت آن‌ها نیز بر عهده بسیج دانش‌آموزی استان می‌باشد. معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان در تشریح برنامه‌های بسیج عنوان کرد: بسیج برنامه‌های متنوعی را پوشش می‌دهد که یکی از آن‌ها طرح شهید 13 ساله‌ای است که مزار وی در مسجدسلیمان است و برای امسال در نظر داریم تا شروع حرکت راهیان نور دانش‌‌آموزی از کنار مزار این شهید بزرگوار باشد. وی افزود: این اردوها از 18 آبان ماه و با ظرفیت 30هزار نفر آغاز خواهند شد که در هر دوره اعزام، 500 الی 550 نفر را به همراه بازدید از یادمان‌های خوزستان اسکان خواهیم داد. حاجتی در رابطه با طرح شهید بهنام محمدی بیان کرد: طرح شهید بهنام محمدی برای واحد‌های دانش‌آموزی خوزستان درنظر گرفته‌ایم که طبق این طرح، دانش‌آموز با مسجد محله مرتبط خواهد شد و کار، تلاش و کوشش شعار ما در حوزه دانش‌آموزی خواهد بود. وی افزود: پس از گذشت یک سال از این طرح با استقبال خوبی از طرف خانواده‌ها و دانش‌آموزان مواجه شدیم؛ سه ضلع مدرسه، مسجد و بسیج دانش‌آموزی با هم هماهنگ خواهند شد و برنامه‌ای برای کارهای آموزشی، علمی و اردوهای تابستانه تدارک دیده شده است. معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: اگر دست فرزندان در دوران دانش‌آموزی گرفته شود قطعا بهره‌برداری‌های خوبی در آینده خواهیم داشت همانگونه که در حال حاضر نیز شاهد پیشرفت‌های چشمگیر دانش‌آموزان گذشته در موقعیت‌های مختلف اجتماعی هستیم. وی افزود: در مجموع 48 هزار 862 برنامه برای هفته بسیج دانش‌آموزی در سطح استان در نظر گرفته شده است که با امکانات بسیج حتی روستاها را نیز پوشش خواهیم داد.


معاون هماهنگ‌کننده سپاه خوزستان گفت: در مجموع ۴۸ هزار ۸۶۲ برنامه برای هفته بسیج دانش‌آموزی در سطح استان درنظر گرفته شده است که با امکانات بسیج حتی روستاها را نیز پوشش خواهیم داد.

تدارک ۴۸ هزار و ۸۶۲ برنامه به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی در خوزستان

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سرهنگ عبدالرضا حاجتی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان صبح امروز در نشست خبری هفته بسیج دانش‌آموزی که با محوریت تشریح برنامه‌های این هفته بود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مجموع مدارس خوزستان و حتی مدارس تازه تاسیس ۳ هزار و ۷۰۰ واحدهای بسیج دانش‌آموزی وجود دارد که مانند پایگاه مقاومت بسیج هستند اما با این تفاوت که عملکرد اصلی آن‌ها فرهنگی، تحقیقاتی و پژوهشی است.

وی افزود: این واحدهای بسیج تحت نظارت ۵۸ حوزه مقاومت بسیج خواهران و برادران اداره می‌شوند و هدایت آن‌ها نیز بر عهده بسیج دانش‌آموزی استان می‌باشد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان در تشریح برنامه‌های بسیج عنوان کرد: بسیج برنامه‌های متنوعی را پوشش می‌دهد که یکی از آن‌ها طرح شهید ۱۳ ساله‌ای است که مزار وی در مسجدسلیمان است و برای امسال در نظر داریم تا شروع حرکت راهیان نور دانش‌‌آموزی از کنار مزار این شهید بزرگوار باشد.

وی افزود: این اردوها از ۱۸ آبان ماه و با ظرفیت ۳۰هزار نفر آغاز خواهند شد که در هر دوره اعزام، ۵۰۰ الی ۵۵۰ نفر را به همراه بازدید از یادمان‌های خوزستان اسکان خواهیم داد.

حاجتی در رابطه با طرح شهید بهنام محمدی بیان کرد: طرح شهید بهنام محمدی برای واحد‌های دانش‌آموزی خوزستان درنظر گرفته‌ایم که طبق این طرح، دانش‌آموز با مسجد محله مرتبط خواهد شد و کار، تلاش و کوشش شعار ما در حوزه دانش‌آموزی خواهد بود.

وی افزود: پس از گذشت یک سال از این طرح با استقبال خوبی از طرف خانواده‌ها و دانش‌آموزان مواجه شدیم؛ سه ضلع مدرسه، مسجد و بسیج دانش‌آموزی با هم هماهنگ خواهند شد و برنامه‌ای برای کارهای آموزشی، علمی و اردوهای تابستانه تدارک دیده شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: اگر دست فرزندان در دوران دانش‌آموزی گرفته شود قطعا بهره‌برداری‌های خوبی در آینده خواهیم داشت همانگونه که در حال حاضر نیز شاهد پیشرفت‌های چشمگیر دانش‌آموزان گذشته در موقعیت‌های مختلف اجتماعی هستیم.

وی افزود: در مجموع ۴۸ هزار ۸۶۲ برنامه برای هفته بسیج دانش‌آموزی در سطح استان در نظر گرفته شده است که با امکانات بسیج حتی روستاها را نیز پوشش خواهیم داد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما