کدخبر : 173065
دوشنبه 28 اکتبر 2019 - 16:11
فاقددیدگاه
پرینت

عامل فروش قرص‌های برنج در آبپخش دستگیر شد

فرماندهی انتطامی شهرستان دشتستان گفت: ماموران پلیس آگاهی فروشنده قرص‌های غیر مجاز برنج در شهر آبپخش را دستگیر کرد. عامل فروش قرص‌های برنج در آبپخش دستگیر شد به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتستان، سرهنگ فرهاد آراوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه تعدادی از شهروندان در شهر آبپخش به دلیل مسمومیت به وسیله قرص‌های برنج غیر مجاز در بیمارستان بستری و در نهایت منجر به فوت چند نفر از این عزیزان شده بود، ماموران پلیس آگاهی شهرستان اقدامات فنی و تخصصی خود را در این خصوص آغاز کردند. فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد برخی از کشاورزان برای نگهداری از محصولات خود و از بین بردن آفات موجود، اقدام به انبار غیر اصولی محصولات خرما کرده و از قرص‌های برنج برای دفع آفات و نگهداری از این محصولات استفاده می‌کردند. آراوند بیان داشت: در همین خصوص با هماهنگی مقام قضایی فردی که اقدام به تهیه و فروش قرص‌های برنج غیر مجاز کرده بود، دستگیر و برای انجام تحقیقات بیشتر و بررسی پرونده به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد. وی به شهروندان توصیه کرد: محصولات کشاورزی خود را به روش صحیح و درست و در انبارهای مجاز نگهداری کنند و در صورت نیاز ضروری به استفاده از آفت کش‌ها، با هماهنگی مراجع مسئول در این خصوص اقدام کنند.


فرماندهی انتطامی شهرستان دشتستان گفت: ماموران پلیس آگاهی فروشنده قرص‌های غیر مجاز برنج در شهر آبپخش را دستگیر کرد.

عامل فروش قرص‌های برنج در آبپخش دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان  دشتستان، سرهنگ فرهاد آراوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه تعدادی از شهروندان در شهر آبپخش به دلیل مسمومیت به وسیله قرص‌های برنج غیر مجاز در بیمارستان بستری و در نهایت منجر به فوت چند نفر از این عزیزان شده بود، ماموران پلیس آگاهی شهرستان اقدامات فنی و تخصصی خود را در این خصوص آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد برخی از کشاورزان برای نگهداری از محصولات خود و از بین بردن آفات موجود، اقدام به انبار غیر اصولی محصولات خرما کرده و از قرص‌های برنج برای دفع آفات و نگهداری از این محصولات استفاده می‌کردند.

آراوند بیان داشت: در همین خصوص با هماهنگی مقام قضایی فردی که اقدام به تهیه و فروش قرص‌های برنج غیر مجاز کرده بود، دستگیر و برای انجام تحقیقات بیشتر و بررسی پرونده به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد.

 وی به شهروندان توصیه کرد: محصولات کشاورزی خود را به روش صحیح و درست و در انبارهای مجاز نگهداری کنند و در صورت نیاز ضروری به استفاده از آفت کش‌ها، با هماهنگی مراجع مسئول در این خصوص اقدام کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما