کدخبر : 173064
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

تکلیف باشگاه شاهین امشب مشخص می‌شود/مرزبان و دو گزینه دیگر در صف مربیگری تیم بوشهری

تا زمانی که تکلیف مدیریت باشگاه شاهین شهرداری بوشهر مشخص نشود انتخاب سرمربی هم صورت نمی‌گیرد. تکلیف باشگاه شاهین امشب مشخص می‌شود/مرزبان و دو گزینه دیگر در صف مربیگری تیم بوشهری به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، از مدتی قبل مباحثی در مورد اسپانسر باشگاه شاهین شهرداری بوشهر مطرح شده بود و این مباحث این روزها رنگ جدی تری به خود گرفته است. در همین راستا هم صبح امروز سعید مسیگر سرپرست باشگاه در گفت و گو با سایت این باشگاه اعلام کرد؛ با در خواست مسؤولان استانی روز گذشته با حضور معاون استاندار، رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار، مدیر کل ورزش و جوانان، رئیس هیات فوتبال استان و آقای جهانیان اسپانسر مورد نظر (شرکت نفت طلائیه) برگزار شد. در این جلسه پیرو جلسه ۱۰ روز پیش مجددا شرایط دو طرف از جمله ارائه ضمانت نامه بانکی از طرف اسپانسر مطرح شد که قرار است طی ۲۴ ساعت اسپانسر نسبت به این شرایط پاسخ بدهد تا تصمیم گیری نهایی توسط مسؤولان استان گرفته شود. با توجه به این مسئله امشب جلسه شورای شهر برای تعیین تکلیف وضعیت باشگاه شاهین شهرداری بوشهر برگزار می‌شود. در همین زمینه عبدالرضا کللی مدیر روابط عمومی این باشگاه به خبرنگار فارس در بوشهر گفت: در صورتی که آقای جهانیان اسپانسر باشگاه شود خودش قصد دارد سرمربی تیم را انتخاب کند اما اگر اتفاق دیگری رخ دهد باشگاه سه گزینه مدنظر دارد که یکی از این گزینه‌ها مرزبان است اما هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. ضمن اینکه آقای مرزبان آلمان است و در ایران حضور ندارد.


تا زمانی که تکلیف مدیریت باشگاه شاهین شهرداری بوشهر مشخص نشود انتخاب سرمربی هم صورت نمی‌گیرد.

تکلیف باشگاه شاهین امشب مشخص می‌شود/مرزبان و دو گزینه دیگر در صف مربیگری تیم بوشهری

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، از مدتی قبل مباحثی در مورد اسپانسر باشگاه شاهین شهرداری بوشهر مطرح شده بود و این مباحث این روزها رنگ جدی تری به خود گرفته است.

در همین راستا هم صبح امروز سعید مسیگر سرپرست باشگاه در گفت و گو با سایت این باشگاه اعلام کرد؛ با در خواست مسؤولان استانی روز گذشته با حضور معاون استاندار، رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار، مدیر کل ورزش و جوانان، رئیس هیات فوتبال استان و آقای جهانیان اسپانسر مورد نظر (شرکت نفت طلائیه) برگزار شد. در این جلسه پیرو جلسه ۱۰ روز پیش مجددا شرایط دو طرف از جمله ارائه ضمانت نامه بانکی از طرف اسپانسر مطرح شد که قرار است طی ۲۴ ساعت اسپانسر نسبت به این شرایط پاسخ بدهد تا تصمیم گیری نهایی توسط مسؤولان استان گرفته شود.

با توجه به این مسئله امشب جلسه شورای شهر برای تعیین تکلیف وضعیت باشگاه شاهین شهرداری بوشهر برگزار می‌شود.

در همین زمینه عبدالرضا کللی مدیر روابط عمومی این باشگاه به خبرنگار فارس در بوشهر گفت: در صورتی که آقای جهانیان اسپانسر باشگاه شود خودش قصد دارد سرمربی تیم را انتخاب کند اما اگر اتفاق دیگری رخ دهد باشگاه سه گزینه مدنظر دارد که یکی از این گزینه‌ها مرزبان است اما هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. ضمن اینکه آقای مرزبان آلمان است و در ایران حضور ندارد. 

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما