کدخبر : 172951
شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

ملت ما امروز به برکت خون پاک شهدا سربلند است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کشور ما با دشمنی آمریکا، انگلیس و غربزدگی شاهان سال‌ها عقب ماند اما شهدای ما با جهانخوران به مبارزه و حماسه پرداختند و امروز ملت ما به برکت آن حماسه‌ها سربلند است.


ملت ما امروز به برکت خون پاک شهدا سربلند است

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، ششمین یادواره شهدای منطقه مویلحه شهر ویس و شهید مدافع حرم نادر حمید امشب با حضور گسترده مسوولان، رزمندگان، خانواده مکرم و معزز شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

محسن رضایی در این مراسم، با تاکید بر اینکه شهیدان باعث همواره شدن مسیر سربلندی ایران اسلامی شدند، اظهار کرد: قدرت کنونی جمهوری اسلامی ایران به برکت خون پاک و مطهر شهدا است.

وی عنوان کرد: شهدا با فدا کردن جان پاک خود و رشادت‌های حماسی، به تمام جهان ثابت کردند که ما می‌توانیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شهیدان مدافع حرم و امثال نادر حمیدها، جان خود را فدا کردند و ایستادند تا مجددا این راه تاریخی زنده و احیا شود.

رضایی تاکید کرد: ما باید امروز پیرو راه شهیدان باشیم، در مسیر اقتصاد نیز باید از راه جهاد و خودگذشتگی و جانفشانی شهدا قدم برداریم.

وی اظهار کرد: کشور ما با دشمنی آمریکا، انگلیس و غربزدگی شاهان سال‌ها عقب ماند اما شهدای ما با جهانخوران به مبارزه و حماسه پرداختند و امروز ملت ما به برکت آن حماسه‌ها سربلند است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما