کدخبر : 172863
پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب شد

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با صدور حکمی علی میری را به عنوان رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب کرد. رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب شد به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عسلویه ، طی حکمی از سوی عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران ، علی میری به عنوان رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب شد. در متن حکم مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران خطاب به میری آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به عنوان رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب می‌گردید. انتظار دارد با همکاری و هماهنگی مدیران و روسای محترم و با به‌کارگیری کلیه منابع در اختیار نسبت به انجام ماموریت‌های محوله بر اساس شرح وظایف سازمانی اقدام نمایید. اهم وظایف جناب‌عالی به شرح ذیل می‌باشد: - مدیریت، برنامه‌ریزی، هدایت و هماهنگ نمودن عملیات صادرات میعانات گازی از طریق گوی‌های شناور، پهلودهی و نظارت بر جداسازی نفتکش‌ها و بارگیری، اندازه‌گیری، نمونه‌برداری و کنترل‌های کمی و کیفی و تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز و غیره. - تقویت سرمایه انسانی و استفاده از نیروهای متعهد، متخصص، کارآمد و با تجربه در حوزه‌های کاری مربوطه. - ایجاد تعامل و هماهنگی بین ادارات مستقر در منطقه جهت انجام بهینه و موثر ماموریت اصلی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در منطقه پارس‌جنوبی به عنوان متولی اندازه‌گیری و صادرات میعانات گازی کشور با توجه به اهمیت آن در حفظ پایداری تولید گاز کشور. - ایجاد اطمینان و پاسخگویی مناسب به انتظارات و خواسته‌های مشتریان و ذی‌نفعان از طریق ارائه خدمات مناسب، دقیق، ایمن و سریع منطبق با الزامات قابل قبول جهانی. - ایجاد ارتباط مفید و سازنده با سایر ذی‌نفعان در منطقه پارس‌جنوبی در جهت پیشبرد هرچه بهتر فعالیت‌ها و ماموریت‌های شرکت. از خداوند منان موفقیت روزافزون جناب‌عالی و همکاران محترم شرکت پایانه‌های نفتی ایران را در انجام وظایف محوله خواستارم.


مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با صدور حکمی علی میری را به عنوان رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب کرد.

رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عسلویه ، طی حکمی از سوی عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران ، علی میری به عنوان رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب شد.

در متن حکم مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران خطاب به میری آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به عنوان رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب می‌گردید. انتظار دارد با همکاری و هماهنگی مدیران و روسای محترم و با به‌کارگیری کلیه منابع در اختیار نسبت به انجام ماموریت‌های محوله بر اساس شرح وظایف سازمانی اقدام نمایید.

اهم وظایف جناب‌عالی به شرح ذیل می‌باشد:

– مدیریت، برنامه‌ریزی، هدایت و هماهنگ نمودن عملیات صادرات میعانات گازی از طریق گوی‌های شناور، پهلودهی و نظارت بر جداسازی نفتکش‌ها و بارگیری، اندازه‌گیری، نمونه‌برداری و کنترل‌های کمی و کیفی و تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز و غیره.

– تقویت سرمایه انسانی و استفاده از نیروهای متعهد، متخصص، کارآمد و با تجربه در حوزه‌های کاری مربوطه.
– ایجاد تعامل و هماهنگی بین ادارات مستقر در منطقه جهت انجام بهینه و موثر ماموریت اصلی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در منطقه پارس‌جنوبی به عنوان متولی اندازه‌گیری و صادرات میعانات گازی کشور با توجه به اهمیت آن در حفظ پایداری تولید گاز کشور.

– ایجاد اطمینان و پاسخگویی مناسب به انتظارات و خواسته‌های مشتریان و ذی‌نفعان از طریق ارائه خدمات مناسب، دقیق، ایمن و سریع منطبق با الزامات قابل قبول جهانی.
– ایجاد ارتباط مفید و سازنده با سایر ذی‌نفعان در منطقه پارس‌جنوبی در جهت پیشبرد هرچه بهتر فعالیت‌ها و ماموریت‌های شرکت.

از خداوند منان موفقیت روزافزون جناب‌عالی و همکاران محترم شرکت پایانه‌های نفتی ایران را در انجام وظایف محوله خواستارم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما